6 nowych mieszanek KRESTO – sposób na zdrową przekąskę

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby konsumentów, w ofercie marki KRESTO pojawiły się nowe produkty: 6 bakaliowych mieszanek na każdą okazję. Wygodne, poręczne opakowania można zabrać ze sobą w podróż, na spotkanie lub imprezę – i nie tylko! Innowacyjna propozycja KRESTO to zróżnicowane smaki, dedykowane różnym upodobaniom.

materiały PR

MIX ŻURAWINA I ORZECHY zawiera połączenie chrupiących migdałów (30%) i nerkowców (30%) z suszonymi owocami żurawiny o słodko-kwaśnym smaku (40%). To doskonała przekąska m.in. dla osób podróżujących, które mają ochotę na urozmaicenie długich godzin spędzanych w samochodzie.

materiały PR

MIX ORZECHÓW jest idealnym dopełnieniem towarzyskich spotkań każdej zgranej paczki. W mocno chrupiącej mieszance znajdują się różne rodzaje orzechów: ziemne prażone (34%), laskowe (22%), nerkowce (22%) oraz migdały (22%).

materiały PR

MIESZANKA STUDENCKA to bakaliowa klasyka w nowoczesnym wydaniu. 35% składu mieszanki stanowią rodzynki Jumbo, po 15% – orzechy laskowe, nerkowce i migdały, 13% – orzechy ziemne, a 7% – chipsy bananowe. To połączenie stworzone z myślą o studentach i wszystkich osobach, które potrzebują zdrowej przekąski w ciągu aktywnego dnia, pełnego pracy lub nauki.

materiały PR

MIESZANKA STUDENCKA Z ŻURAWINĄ to znakomita opcja na imprezę i nie tylko. W składzie, zamiast rodzynek znalazła się rześka, suszona żurawina (35%), która bardzo dobrze współgra z prażonymi orzechami ziemnymi (20%), orzechami laskowymi (15%), orzechami nerkowca (15%) oraz migdałami (15%).

materiały PR

Nie tylko kibice będą zadowoleni z kolejnej kompozycji, którą jest MIX ORZECHÓW PRAŻONYCH. Zawartość tej paczki jest chrupiąca (dzięki procesowi blanszowania i prażenia) i solona. Dzięki temu z powodzeniem może zastąpić popcorn, chipsy oraz inne fastfoodowe przekąski w trakcie oglądania emocjonującego meczu czy seansów filmowych. W składzie znajdują się orzechy ziemne (34%), laskowe (22%), migdały (22%) i nerkowce (22%).

materiały PR

Marka KRESTO przygotowała także mieszankę dedykowaną miłośnikom owocowych smaków. MIX OWOCÓW SUSZONYCH zawiera 35% rodzynek Jumbo, 25% suszonej żurawiny, 20% suszonej miechunki oraz 20% suszonych wiśni. To orzeźwiająco-słodkie połączenie znakomicie urozmaici śniadanie lub doda energii w ciągu dnia, spędzanego z przyjaciółmi.

Każda z 6 nowych mieszanek KRESTO jest gotowa od razu do spożycia i mieści się w niewielkiej, 140-gramowej torebce. Poręczne opakowanie można wygodnie schować do plecaka, torebki czy służbowej aktówki. Dzięki przemyślanej kompozycji i naturalnym składnikom produkty dedykowane są również osobom na diecie wegańskiej.


Źródło: Materiały PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *