Akademia Fotografii Dziecięcej

Akademia Fotografii Dziecięcej proponuje kursy fotografowania dla mam. Zdjęcia zamieszczone na stronach Akademii robią wrażenie…

Niezależnie od tego, jak często używałaś do tej pory aparatu ,zapewne odkąd masz dziecko rzadko wypuszczasz go z rąk. Najlepszym przykładem tej teorii jestem ja: nigdy nie robiliśmy sobie z mężem zdjęć. Przez ostatni rok wywołałam trzy razy więcej zdjęć niż przez ostatnie 8 lat!

Każda z nas chce, aby fotografie robione dziecku oddawały jego urok oraz piękno chwili. Dlatego warto pomyśleć o kursie fotografii dla mam. Nie wiem w prawdzie dlaczego tylko dla mam, a nie dla tatusiów? Być może organizator zakłada, że ojcowie umieją posługiwać się aparatem, a mamy nie? Albo, że tylko mamy są w stanie nauczyć się robić ciekawe i poprawne zdjęcia? W każdym bądź razie pierwszy kurs zaczyna się już jutro (9 grudnia 2011).

Pomyślałaś, że chciałabyś w nim uczestniczyć, ale nie masz czasu? Nic bardziej błędnego! Kurs rozpoczyna się o godzinie, o której większość szkrabów już słodko śpi, tj. o 20:00. W dodatku nie musisz wychodzić z domu! Szkolenie odbywa się przez Internet!

Więcej informacji znajdziesz na http://www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *