Allegro: wzruszający spot reklamowy

Allegro spot reklamowy

Pamiętacie poruszający klip reklamowy Allegro, w którym dziadek uczył się angielskiego dla swojej wnuczki? Odniósł on tak wielki sukces na całym świecie, że po dziś dzień wiele ludzi powraca do niego, aby ponownie przeżyć związane z nim emocje wzruszenia. Trzeba przyznać, że twórcy filmików reklamowych tego internetowego sklepu doskonale wiedzą, jak przyciągnąć uwagę ludzi i to w bardzo pozytywny sposób! Każdy nowy klip zasługuje na uwagę!

Talizman – nowy klip Allegro

Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć nowy klip reklamowy sklepu i znów się nie zawiedliśmy. Nowy filmik nosi nazwę Talizman, którego bohaterem jest chłopiec Marcel. Dostaje on w prezencie od rodziców kostium Indianina oraz indiański talizman, który spełnia wszystkiego jego życzenia. Jak Marcel wykorzysta ten prezent? Zgodnie z nowym hasłem nowej kampanii, czyli :”Szczęście dla każdego może oznaczać coś zupełnie różnego. Warto się tym podzielić” . Zobaczcie sami. Końcówka wyciska łzy:

Podoba Wam się? My po obejrzeniu zużyliśmy paczkę chusteczek.

Trzeba też wspomnieć, że w tym roku Allegro wspiera akcję Szlachetnej Paczki. Pamiętajcie, że warto dzielić się szczęściem!

A Wy co byście zrobili, gdybyście mieli taki talizman? 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *