Bardzo krótkie fryzury [Zobacz najładniejsze propozycje!]

Bardzo krótkie fryzury

Bardzo krótkie fryzury damskie to zdecydowanie propozycja dla odważnych i zdecydowanych kobiet – nie można “ukryć się” pod włosami ani też zmieniać zbyt często uczesania. Według niektórych mężczyzn kobiety w bardzo krótkich włosach nie wyglądają atrakcyjnie ani seksownie, ale gwarantujemy, że bardzo krótkie fryzury, które dla Was wybrałyśmy spodobają się zarówno parterowi, jak i Wam samym. Zobaczcie nasze propozycje!

Bardzo krótkie fryzury

Krótkie fryzury z grzywką na bok

Te fajne krótkie fryzury cieszą się największą popularnością. Są bardzo nowoczesne i stwarzają dużo możliwości zarówno dla fryzjera, jak i później dla nas – do codziennego stylizowania. Po to cięcie również często sięgają celebrytki, ponieważ dodaje kobiecości i nieco tajemniczości.

https://www.instagram.com/p/BNPYsg0ACe0

Krótko, ale obficie

Bardzo krótkie fryzury nie oznaczają wcale, że musimy decydować się na bardzo skromne cięcie. Fryzury damskie na krótkie włosy mogą być bardzo obfite, dzięki czemu pozostawiamy sobie miejsce np. na ciekawą koloryzację. Objętości dodają również wszelkie fale i loki, które możemy nosić np. tylko na grzywce, jeżeli zdecydowałyśmy się na fryzurę z dłuższą grzywką. Taka wersja wygląda bardzo młodzieżowo i nowocześnie.

https://www.instagram.com/p/BLy4XemgrpZ

Irokez

Irokez niegdyś kojarzony był z bardziej buntowniczymi subkulturami, jednak od kilku lat sięgają po niego kobiety, które szukają wyrazistego i nowoczesnego cięcia. Zdecydowanie się na taką fryzurę, nie oznacza jednak, że musimy wygolić większą część głowy – współczesne irokezy prezentują bardzo dużą różnorodność pod względem cięcia czy kształtu fryzury. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

https://www.instagram.com/p/BOZ9mEbg_NK

“Pixie”

Modne krótkie fryzury damskie niekoniecznie muszą mieć bardzo nowoczesne cięcie. “Pixie cut” to nieco chłopięce cięcie, jednak chętnie sięgają po nie zarówno “zwykłe” kobiety, jak i celebrytki już od kilku sezonów. Ta fryzura od razu odejmuje lat, sprawia, że wyglądamy dziewczęco, delikatnie i nieco romantycznie. Naszym zdaniem to jedna z fajniejszych krótkich fryzur, która pasuje każdemu – niezależnie od wieku.

https://www.instagram.com/p/BHFHHYcgt5R

Bardzo krótkie fryzury – dla kogo?

Komu pasują bardzo krótkie fryzury? Różnorodność cięć sprawia, że z powodzeniem może sięgnąć po nie każda z nas. Największy wybór mają panie o owalnej twarzy, do której każda fryzura świetnie pasuje. Jednak również panie o okrągłych, prostokątnych czy trójkątnych buziach mogą łatwo znaleźć cięcie dla siebie. Warto też pamiętać, że bardzo krótkie fryzury pasują każdej kobiecie niezależnie od wieku.

Zobacz również najlepsze krótkie fryzury dla okrągłej twarzy >>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *