Buty na komunię dla dziewczynki i dla chłopca [Przegląd]

buty na komunię

Buty na komunię dla dziewczynki

Buty na komunię dla dziewczynki to nie łatwy wybór. Często trzeba pogodzić nie tylko oczekiwania rodziców, ale także młodej osoby, której gust zaczyna się już kształtować. Jakie buty na komunię będą więc najlepsze? My proponujemy postawić na pierwszym miejscu wygodę a dopiero potem elegancję. Często niestety rodzice zapominają, że buty dziecięce muszą być wygodne, inaczej maluch nie wytrzyma w nich całej uroczystości i będzie błądził myślami tylko o tym, by zdjąć buty. Najciekawszą propozycją dla dziewczynki wydają się być białe baleriny na komunię. Łączą w sobie zarówno wygodę, jak i proszą elegancję.

Buty na komunię dla dziewczynki (kolaż redakcja, fot. zalando)
Buty na komunię dla dziewczynki (kolaż redakcja, fot. zalando)

Zobaczcie również, czym się kierować w wyborze prezentu na komunię >>>

Buty chłopięce na komunię

Buty chłopięce na komunię to często nie łatwiejszy wybór niż w przypadku dziewczynek. Niestety nawet mali chłopcy często mają bardzo konkretne wymagania co do…wygody butów! Dziewczynki pod tym kątem są w stanie znieść nieco więcej, zwłaszcza jeśli buty wyjątkowo im się podobają. Inaczej jest w przypadku chłopców, dla których sama uroczystość może być wyzwaniem, by w spokoju i skupieniu w niej przetrwali. Wygodne nuty na komunię z pewnością w tym pomogą. Obowiązkowo należy z maluchem przymierzyć buty i pozwolić mu w nich dłuższą chwilę pochodzić, by upewnić się, że nic nie uwiera.

Buty chłopięce na komunię (kolaż redakcja, fot. zalando)
Buty chłopięce na komunię (kolaż redakcja, fot. zalando)

Buty na komunię – o czym jeszcze warto pamiętać?

Buty na komunię dla dziewczynki i chłopca powinny być dopasowane do młodej osoby. Jednak warto też pamiętać o oczekiwaniach rodziców oraz być dopasowane do sytuacji. Nie trzeba szukać zbyt eleganckich i drogich modeli, by dziecko wyglądało schludnie i porządnie. Buty na komunię mają być dodatkiem do całej uroczystości i nie powinny zbytnio rozpraszać uwagi – ani zbyt krzykliwym wyglądem, ani niewygodą podczas noszenia. Buty na komunię dla dziewczynki i chłopca kupujmy więc rozważnie, pamiętając o tym, by młody człowiek z uroczystości Pierwszej Komunii wyniósł to co najważniejsze. Nie dajmy się złapać w paradę modnych strojów i przesadnego strojenia dzieci.

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *