Cake pops – cukiernicze dzieło sztuki na patyku

cake pops

Lubisz ciastka, które nie tylko dobrze smakują, ale też zaskakują wyglądem? Jeśli tak, to koniecznie powinnaś spróbować cake pops, czyli mini ciasteczek przypominających lody na patyku!

Skąd się wzięły cake popsy?

Na pomysł stworzenia tej kreatywnej przekąski wpadł cukiernik-samouk Ray Ray z Melbourne. Wymyślił on mini ciastka ozdobione ciekawym designem, które podbiły salony i imprezy na całym świecie. Cake pops udekorowane są złotem, brokatem, jadalnymi płatkami róży i innymi przykuwającymi oko detalami. Są swego rodzaju małymi, słodkimi dziełami sztuki. Ray Ray tworzy na swoich cake popsach także i podobizny sławnych ludzi. W jego kolekcji znajdziemy na przykład Karla Lagerfelda albo Annę Wintour. Oprócz tego nasze oko cieszą też jednorożce, owoce, zwierzaki oraz kwiaty. Te urocze ciasteczka na patyku pieszczą kubki smakowe oraz zapewniają niezapomniane doznania wzrokowe!

Gdzie je dostać?

Chciałabyś spróbować słynnych cake pops? Obecnie możemy je kupić tylko w wybranych cukierniach w Paryżu, Londynie, Pradze lub w Seulu. Być może kiedyś pojawią się i w naszym kraju. Bardzo chcemy je mieć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *