kobiecy.pl

Ciepłe szaliki na jesienne chłody

ciepły szalik

Unsplash

Pierwsze jesienne deszcze i chłody mamy już za sobą. Przeziębienia także! By się przed nimi chronić niezbędny jest ciepły płaszcz oraz dodatki, a wśród nich szalik oraz czapka. I o ile z tej ostatniej wiele z nas rezygnuje i zastępuje ją kapturem, o tyle szalik jest rzeczą absolutnie niezbędną!

Cieplutki szalik na jesień

Na szczęście wybór dostępnych w sklepach modeli jest ogromny! Coś dla siebie znajdą zarówno te z Was, które doskonale czują się w eleganckim outficie, jak i osoby ceniące wygodne stylizacje w miejskim stylu. Piękne wełniane szale w modną kratę doskonale pasują do jesiennych płaszczy, zaś cieplutkie kominy do sportowych kurtek. Liczy się też sposób, w jaki będziesz je nosić! W zależności od tego, czy swój ulubiony szalik założysz pod spód czy też będzie grał pierwsze skrzypce noszony na wierzch okrycia wierzchniego, stylizacja będzie wyglądać zupełnie inaczej!

Szybka pomoc w gardłowej sprawie

A co, gdy cieplutki jesienny outfit nie uchroni Cię przed przeziębieniem? Cóż… Szal wciąż będzie niezastąpiony! Możesz się nim otulić leżąc pod kocem i kojąc ból gardła tabletką Strepsils w Twoim ulubionym smaku.

Sprawdź też:

Exit mobile version