Co kupić na prezent imieninowy kobiecie?

prezent imieninowy dla kobiety

Co kupić na prezent imieninowy kobiecie? To częsty dylemat osób, których najbliższe kobiety mają właśnie niedługo imieniny. Prezent powinien być ładny, gustowny i dopasowany do zainteresowań. Może być mniejszy i skromniejszy niż urodzinowy, ale mimo wszystko nadal musi wyrażać uczucia, które żywisz do solenizantki. Oto kilka sprawdzonych pomysłów!

Prezent imieninowy dla mamy

Mama to wyjątkowa osoba dla każdej z nas. Z pewnością wiesz, czym się interesuje. Być może lubi piec albo gotować? Co powiesz na prezent postaci książki z ciekawymi przepisami na smakowite dania lub wypieki? A może akcesoria kuchenne, których jeszcze nie ma? Jeśli twoja mama interesuje się modą i lubi ładne dodatki, świetnym prezentem będzie nowy portfel, modna torebka, apaszka lub wyjątkowa biżuteria. Klasycznym i niezawodnym prezentem są również perfumy. Dodatkowo do prezentu możesz kupić też kwiaty, czekoladki oraz kartkę imieninową z własnoręcznie napisanymi życzeniami. Mama ucieszy także z kosza herbat lub kawy z dodatkami. To smaczny i pożyteczny prezent!

co kupić na prezent imieninowy kobiecie
co kupić na prezent imieninowy kobiecie / unsplash

Prezent imieninowy dla siostry

Twoja siostra ma niedługo imieniny? Prezent zależy przede wszystkim od wieku, w jakim jest. Jeśli jest nastolatką, możesz jej kupić kosmetyki, o jakich od dawna marzyła. Może być to modna pomadka, cień do powiek albo róż do policzków. W drogeriach znajdziesz też różnego rodzaju zestawy prezentowe. Co kupić na prezent imieninowy kobiecie, która jest starszą siostrą? Może to być płyta z ulubioną muzyką, torebka, o której marzy, sneakersy albo grawerowana biżuteria. Siostra na pewno ucieszy się także z czegoś słodkiego oraz z imieninowej kartki.

Prezent imieninowy dla koleżanki

A może imieniny ma koleżanka ze szkoły albo z pracy? Tutaj możesz pokusić się o kupienie czegoś neutralnego. Może to być na przykład bon podarunkowy do jej ulubionego sklepu odzieżowego lub drogerii. Sama wybierze sobie coś, co z pewnością jej się spodoba. Oprócz tego może to być na przykład bilet na koncert ulubionego artysty, voucher na zabiegi w SPA lub masaż albo po prostu eleganckie czekoladki i kosz herbat lub kaw. Dodatkiem również mogą być kwiaty oraz kartka.

Co kupić na prezent imieninowy kobiecie – inne pomysły

Nadal nie wiesz, co kupić na imieniny? Co powiesz więc na śmieszny prezent? W internecie znajdziesz personalizowane prezenty ze śmiesznymi napisami jak koszulki, kubki, dyplomy, kieliszki czy kalendarze. To może być bardzo oryginalny pomysł. Niebanalnym prezentem na imieniny będzie również podarunek w formie przeżycia – przejażdżka balonem, skok ze spadochronu, zabiegi w SPA albo wyjazd  na weekend. Możesz też wykonać coś własnoręcznie. Samodzielnie zaprojektowana kartka, album ze zdjęciami albo ręcznie wykonane smakołyki to również strzał w dziesiątkę!

Zobacz też: Dedykacje do książki

2 replies on “Co kupić na prezent imieninowy kobiecie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *