kobiecy.pl

Co warto obejrzeć na Netflix? Poznaj nasze typy!

co obejrzeć na netflix / Gambit Królowej

Co warto obejrzeć na Netflix? Platforma ma naprawdę wiele do zaoferowania i trzeba przyznać, że co miesiąc stara się zaspokoić różne gusta swoich subskrybentów. Możemy wybierać spośród najróżniejszych seriali i filmów. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. My stworzyliśmy własną listę seriali i filmów Netflix, które warto zobaczyć. Może coś ci się spodoba!

Netflix: co nowego

Z najświeższych nowości Netflix 2021 na platformie pojawi się na przykład polski serial Prokurator, w którym Kazimierz Proch stara się rozgryźć zagadkę dotyczącą jego rodziny. Wciągający serial kryminalny. Fanom magii z pewnością spodoba się serial Przeznaczenie: Saga Winx opowiadających o młodych wróżkach uczących się w szkole magii.

Hitem stycznia 2021 okazał się francuski serial Lupin. To historia Arsène’a Lupina – złodzieja gentelmana, który próbuje pomścić krzywdę, jaka spotkała jego ojca. Niezwykle dobrze przemyślany, błyskotliwy i z nutką humoru. Ciekawą propozycją jest także film dokumentalny Historia Wulgaryzmów, którego gospodarzem jest Nicolas Cage. Film w zabawny sposób ukazuje jak powstały najpopularniejsze angielskie przekleństwa. Z poważniejszych tematów warto sięgnąć po film Cząstki kobiety, poruszający kwestię straty dziecka i psychicznego bólu jaki temu towarzyszy. Martha próbuje nauczyć się żyć z tym, co się stało. Jeśli szukasz fajnej komedii, to godną polecenia jest Przepraszam, że przeszkadzam o mężczyźnie, który jako telemarkter odkrywa, że jest w stanie sprzedać absolutnie wszystko. Szybko dostaje ciekawą propozycję od swojego szefa.

Netflix filmy

Jakie filmy obejrzeć na Netflixie? Oto kilka tytułów, które z całego serca polecamy. Zostaną w twojej pamięci na długo!

Netflix seriale – co warto obejrzeć

Wolisz seriale? Mamy dla ciebie też kilka godnych polecenia produkcji, które biją rekordy popularności.

Zobacz też:

Exit mobile version