Czarne torebki

czarna torebka

Czarne torebki to jeden z najpotrzebniejszych elementów garderoby. Bez nich trudno jest sobie wyobrazić elegancką stylizację, codzienne zestawy do biura czy looki na wielkie wyjścia. Choć na przestrzeni lat miały wiele konkurentek w kolorach nude, bordo, czy granatu, ich pozycja pozostała niezachwiana. Są typowym elementem typu basic. Bez nich naprawdę trudno się obejść!

Czarne torebki skórzane

Torebki skórzane to jedna z najpopularniejszych form czarnych torebek. Czerń doskonale łączy się z elegancją skóry. Możesz spotkać się z bardzo różnymi fakturami: od gładkiej, przez lakierowaną po tłoczone i pikowane. Ostatnio bardzo modne jest łączenie w ramach jednego modelu kilku różnych rodzajów skór. W żaden sposób nie wpływa to na elegancję torebki.

Najpopularniejsze torebki damskie

Torebki damskie różnią się między sobą nie tylko materiałami czy fakturą, ale również formą. W ostatnich sezonach dużą popularność zdobyły duże torby typu shopper. Świetnie sprawdzają się w biurze! Zmieścisz do nich dokumenty, laptopa, kosmetyki i wszystkie potrzebne drobiazgi.

Jednymi z najbardziej znanych shopper bag są te, które wyszły z pracowni amerykańskiego projektanta Michaela Korsa. Co ciekawe zdobył on sławę dopiero występując w programie Project Runway. Czarne torebki Michaela Korsa dzięki dbałości o wykonanie i najdrobniejsze detale można uznać za jedne z najbardziej szykownych.

Dużym torbom na zakupy w tym roku wyrosła poważna konkurencja w postaci listonoszek. Są mniejsze i przez to mniej pojemne, ale za to wygodniejsze. Wystarczy zarzucić je na ramię, by zapomnieć, że się ma jakąkolwiek torebkę. Idealne na miasto, spacery z dzieckiem czy do szkoły. Wybieraj je zawsze wtedy, gdy chcesz by było Ci wygodnie. Jaki jest przepis na elegancką listonoszkę i czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W tej roli dobrze wypadają właśnie czarne torebki.

Czarne torebki: od maxi do mini

Chyba każda kobieta ma przynajmniej jedną czarną kopertówkę. Nawet jeśli uważasz, że można ją zastąpić kolorowymi modelami, nie zaprzeczysz, że zdarzają się sytuacje, gdy jest to trudne. Mała czarna torebka jest przykładem dodatku bez którego trudno się obejść. Może leżeć w szafie całymi miesiącami, aż pewnego dnia jest Ci zwyczajnie niezbędna.

A Waszym zdaniem bez jakiego typu czarnych torebek trudno stworzyć udane stylizacje?

Opublikowany w Moda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *