Czas na metamorfozę!

Wiele z nas marzy, aby poddać się metamorfozie wizerunku. Korekcja zmarszczek, wypełnienie ust, modelowanie twarzy, poprawa kondycji skóry – wszystkie te zabiegi pozwalają odmienić twarz. Przedstawiamy efekty metamorfozy zorganizowanej przez Kliniki Ziemlewski we współpracy z gabinetem Dr Karolina Pazera – Medycyna Estetyczna. Jakie zabiegi przeprowadzono? Jakie efekty osiągnięto?

Kompleksowa przemiana

O tym, dlaczego warto poddać się metamorfozie z zakresu medycyny estetycznej z pewnością doskonale wie pacjentka, która zdecydowała się poddać metamorfozie z Revanesse®

– Jak każda kobieta mam swoje kompleksy. Marzyłam o tym, żeby coś zmienić i znów poczuć się dobrze we własnej skórze. Jak widać, marzenia się spełniają – powiedziała pacjentka.

Metamorfoza, której się poddała, obejmowała zabiegi iniekcyjne twarzy. Przeprowadził je dr Krzysztof Ziemlewski i dr Karolina Pazera. Aby efekty były spektakularne specjaliści zdecydowali się na wykorzystanie preparatów w kilku wskazaniach, tak aby uzyskać pełen efekt odmłodzenia i odświeżenia skóry.

– Chcieliśmy zorganizować metamorfozę, żeby ktoś poczuł się lepiej. Każde z nas specjalizuje się w swoim małym elemencie na twarzy, dlatego według mnie tworzymy duet doskonały. Ja zajmę się ustami (które w tym przypadku są bardzo trudne) i okiem. Dr Ziemlewski środkową częścią twarzy – powiedziała dr Pazera.

Wypełnianie i wolumetria

Pacjentka podczas wizyty w gabinecie otrzymała kompleksowy i konkretny plan na piękny i młody wygląd. Aby nadać twarzy młodzieńczego uroku, wypełniono i wymodelowano usta przy pomocy Revanesse® Kiss. To biodegradowalny żel kwasu hialuronowego o specjalnie opracowanej formule przeznaczonej do iniekcji w delikatne i wrażliwe okolice ust. W celu zniwelowania doliny łez dr Karolina Pazera zastosowała Revanesse® Ultra, który pozwolił wypełnić tą niezwykle delikatną i wrażliwą okolicę. Zastosowanie preparatu w tym obszarze zmniejszyło zagłębienia w skórze, dzięki temu twarz stała się bardziej wypoczęta i odmłodzona. Aby przywrócić naturalną objętość twarzy do zabiegów wolumetrycznych dr Krzysztof Ziemlewski wykorzystał Revanesse® Contour™. Zastosowanie produktu pozwoliło złagodzić rysy twarzy, nadać im młodzieńczej objętości, zniwelować zapadnięcia w okolicach policzków i wymodelować brodę. Dzięki temu twarz nabrała młodego i delikatnego wyglądu.

Przed / Po

Dlaczego Revanesse®?

To nowoczesne wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, które pozwalają szybko i skutecznie wypełnić zmarszczki i bruzdy oraz uzupełnić zaniki tkanki będące objawem starzenia się skóry. Świetnie korygują niedoskonałości, umożliwiając np. niechirurgiczną korektę nosa czy podbródka, zapewniają przy tym natychmiastowy efekt i krótki okres rekonwalescencji. Wśród produktów znajdziemy Revanesse® Kiss przeznaczony do korekcji ust, Revanesse® Contour™ do modelowania owalu twarzy, Revanesse® Ultra do wypełniania głębszych zmarszczek i bruzd oraz Revanesse® Pure do mezoterapii i biorewitalizacji skóry, niebędący wypełniaczem. Od września 2021 r. do dużych ubytków wolumetrycznych dostępny będzie nowy preparat Revanesse Shap


Materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *