“Czy Mamy chcą pracować?”

Drogie Mamy, zapraszamy Was do wzięcia udziału w badaniu pod hasłem “Czy Mamy chcą pracować?”.

Badanie dotyczy potrzeb Mam związanych z pracą. Chcielibyśmy zapytać Was o to jak ważna jest dla Was praca zawodowa. Czy chcecie pracować? Jeśli tak, to jakiej pracy szukacie? Jaka praca pozwoliłaby Wam na jak najlepsze/najsprawniejsze godzenie ról zawodowych i rodzinnych? Chcemy pokazać pracodawcom, że zatrudnianie kobiet-matek to inwestycja w wysokiej klasy specjalistów, o wysokiej motywacji do pracy i perfekcyjnym podejściu do zarządzania czasem.

Badanie prowadzi serwis Mamo Pracuj, dlatego też chcemy poznać Waszą opinię na temat naszego serwisu. Serwis Mamo Pracuj stworzyliśmy po to, aby każda Mama, która chce pracować znalazła dla siebie najlepszą pracę. Wasze opinie poszerzyć naszą wiedzę na temat oczekiwań i potrzeb kobiet-matek odnośnie pracy zawodowej. Informacje te posłużą nam do rozmów z pracodawcami, a także pomogą jeszcze lepiej dopasować treść serwisu do Waszych potrzeb. Zebrane w ten sposób dane będą analizowane wyłącznie zbiorczo i na potrzeby serwisu Mamo Pracuj.

LINK do ankiety: http://czy-mamy-chca-pracowac.ankietka.pl/

Link jest aktywny do 26 maja br.

Wypełnienie ankiety zajmie Wam nie więcej niż 10 minut. Dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy do śledzenia naszego serwisu – Mamo Pracuj.

Wśród wszystkich nadesłanych ankiet, które będą posiadały adres e-mail, rozlosujemy cenne prezenty!

Badanie prowadzone jest we współpracy z serwisem Ankietka.pl.
Fundatorami upominków są Katemade, serwis Mamo Pracuj.

Żródło: www.mamopracuj.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *