kobiecy.pl

Decoupage krok po kroku: co będzie potrzebne i jak zacząć?

decoupage krok po kroku

Fotolia

Decoupage to sztuka dekorowania zwykłych przedmiotów za pomocą serwetek, papieru, zdjęć i innych elementów. Nie wymaga ona dużych zdolności plastycznych, dzięki temu każdy bez większego problemu może spróbować swoich sił. Popularne jest dekorowanie na drewnie, szkle oraz ubraniach czy akcesoriach – torebkach lub butach. Przejdziemy przez decoupage krok po kroku, abyście wiedzieli czego będziecie potrzebować oraz jak wykonać swoją pierwszą pracę metodą decoupage.

Decoupage krok po kroku: co kupić?

Technika decoupage nie wymaga wielu narzędzi, a duża część tego, co kupisz starczy Ci na kilka prac. Zobacz, czego będziesz potrzebować w pierwszej kolejności:

Decoupage krok po kroku: pierwsza praca

Technika decoupage nie wymaga dużych zdolności plastycznych, dlatego dostępna jest dla każdego. Jest również stosunkowo niedrogą metodą dekorowania, co zachęca wiele osób do jej wypróbowania. Jedyne czego tak na prawdę potrzebujesz (poza odpowiednimi narzędziami) to dużo cierpliwości oraz nieco zmysłu artystycznego, aby Twoje rękodzieło było przyjemne dla oka. Zastanawiasz się teraz jak zrobić decopuge?

Powyższy filmik świetnie ilustruje, jak zrobić decoupage krok po kroku. Pokazuje też na ile starczają zakupione początkowo produkty, co jest ważne jeżeli chcemy dopiero spróbować naszych sił w tej technice, a nie jesteśmy do końca pewni, czy przypadnie nam ona do gustu.

 

Exit mobile version