Prezentowe inspiracje na Dzień Dziecka od Biedronki: od hulajnogi po karaoke

Jaki jest najlepszy prezent, który można dać swojemu dziecku? Każdy, który sprawi, że spędzimy z nim wartościowy czas. Z myślą o tym powstała oferta Biedronki na Dzień Dziecka. Są w niej zabawki, które rozwiną dziecięcą kreatywność, jak klocki Lego i puzzle, płyta z piosenkami młodych gwiazd „Śpiewajmy razem”, która pomoże urządzić rodzinne karaoke czy familijne gry planszowe. 1 czerwca Biedronka udostępni też darmowy, kulinarny e-book z prostymi i smacznymi przepisami, w sam raz na rodzinne gotowanie. Dla tych, którzy zrobią zakupy sieć przygotowała dodatkową niespodziankę w postaci voucherów o wartości 25 zł na artykuły tekstylne i przemysłowe.

Moc dziecięcej wyobraźni w sklepach Biedronka

ZOO, plac zabaw, tor wyścigowy? W te wszystkie miejsca możesz przenieść się ze swoim maluchem bez wychodzenia z domu. W ofercie sieci Biedronka z okazji Dnia Dziecka znalazły się małe zestawy klocków LEGO City, LEGO Friends oraz LEGO Duplo w niespotykanej cenie, bo już od 34,99 zł/zestaw. Większe zestawy LEGO Technic dostępne są w atrakcyjnej cenie od 69,90 do 139 zł/zestaw. Dzięki nim dzieci odkryją niewykorzystane pokłady kreatywności. W tej samej cenie, 34,99 zł, Biedronka oferuje także gry planszowe dla całej rodziny: „Auta. Wyścig o złoty tłok”, „Zakręcona lodówka” czy „Qixels”.

Kreatywnego spędzania czasu uczą również puzzle, lalki, przybory do malowania czy… książki – w końcu nic tak nie pielęgnuje więzi z dzieckiem, jak czytanie. Najlepsze książki na Dzień Dziecka są dostępne już od 11,99 zł. Z myślą o nadchodzących wakacjach, w ofercie prezentów sieci Biedronka znalazły się hulajnogi dla dzieci już od 79,99 zł, a dla młodszych dzieci – traktorek na pedały z przyczepą w cenie 299 zł czy dziecięcy smartwach z lokalizatorem GPS za 199 zł.

Dzień Dziecka to święto ważne i celebrowane w każdej rodzinie. W Biedronce przygotowaliśmy szeroką ofertę, w której znaleźć można upominek dla dziecka w każdym wieku. Mamy nadzieję, że dzięki niej, dzieci ten dzień zapamiętają na długo – mówi Piotr Konopko, dyrektor kategorii w sieci Biedronka.

W ofercie prezentów klienci znajdą produkty, które pomogą zorganizować wartościowy czas z dziećmi. Przykładem jest wyjątkowa płyta „Śpiewajmy razem” z piosenkami młodych gwiazd polskiego popu. Znalazły się na niej utwory w wykonaniu Roksany Węgiel, Zuzy Jabłońskiej, Viki Gabor, 4Dreamers i Marcina Maciejczaka, także w wersji karaoke, do wspólnego śpiewania w domu lub samochodzie. Część dochodu z każdej płyty przeznaczona będzie na wsparcie polskich szpitali w walce z pandemią, dzięki współpracy z fundacją Siepomaga. Album dostępny jest w sklepach Biedronka do 8 czerwca w atrakcyjnej cenie 9,99 zł.

Płyta „Śpiewajmy razem” to kolejne działanie sieci Biedronka, które ma na celu pomoc w walce ze skutkami pandemii. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły działań, które mogą temu służyć. Dla naszych klientów „Śpiewajmy razem” ma jeszcze jedną zaletę: to propozycja sympatycznej rodzinnej rozrywki, tak cennej w tym trudnym czasie. – Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji w sieci Biedronka.

To nie wszystko – do soboty 30 maja, przy zakupie zabawek i książek za 50 zł z kartą Moja Biedronka, klienci otrzymają voucher o wartości 25 zł na artykuły tekstylne i przemysłowe. Natomiast 1 czerwca sieć Biedronka udostępni darmowy, kulinarny e-book z prostymi i smacznymi przepisami, w sam raz na rodzinne gotowanie. Dostępny będzie pod tym linkiem [KLIK].

Biedronka od lat jest blisko Polaków i wspólnie z nimi celebruje wyjątkowe chwile. W nowym spocie z okazji Dnia Dziecka największa sieć handlowa w Polsce przypomina, że najlepszym prezentem dla dziecka jest czas. Ten spędzony na wspólnej zabawie, ten, który zbliża rodziny.


Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *