Prezentowe inspiracje na Dzień Dziecka od Biedronki: od hulajnogi po karaoke

Jaki jest najlepszy prezent, który można dać swojemu dziecku? Każdy, który sprawi, że spędzimy z nim wartościowy czas. Z myślą o tym powstała oferta Biedronki na Dzień Dziecka. Są w niej zabawki, które rozwiną dziecięcą kreatywność, jak klocki Lego i puzzle, płyta z piosenkami młodych gwiazd „Śpiewajmy razem”, która pomoże urządzić rodzinne karaoke czy familijne gry planszowe. 1 czerwca Biedronka udostępni też darmowy, kulinarny e-book z prostymi i smacznymi przepisami, w sam raz na rodzinne gotowanie. Dla tych, którzy zrobią zakupy sieć przygotowała dodatkową niespodziankę w postaci voucherów o wartości 25 zł na artykuły tekstylne i przemysłowe.

Moc dziecięcej wyobraźni w sklepach Biedronka

ZOO, plac zabaw, tor wyścigowy? W te wszystkie miejsca możesz przenieść się ze swoim maluchem bez wychodzenia z domu. W ofercie sieci Biedronka z okazji Dnia Dziecka znalazły się małe zestawy klocków LEGO City, LEGO Friends oraz LEGO Duplo w niespotykanej cenie, bo już od 34,99 zł/zestaw. Większe zestawy LEGO Technic dostępne są w atrakcyjnej cenie od 69,90 do 139 zł/zestaw. Dzięki nim dzieci odkryją niewykorzystane pokłady kreatywności. W tej samej cenie, 34,99 zł, Biedronka oferuje także gry planszowe dla całej rodziny: „Auta. Wyścig o złoty tłok”, „Zakręcona lodówka” czy „Qixels”.

Kreatywnego spędzania czasu uczą również puzzle, lalki, przybory do malowania czy… książki – w końcu nic tak nie pielęgnuje więzi z dzieckiem, jak czytanie. Najlepsze książki na Dzień Dziecka są dostępne już od 11,99 zł. Z myślą o nadchodzących wakacjach, w ofercie prezentów sieci Biedronka znalazły się hulajnogi dla dzieci już od 79,99 zł, a dla młodszych dzieci – traktorek na pedały z przyczepą w cenie 299 zł czy dziecięcy smartwach z lokalizatorem GPS za 199 zł.

Dzień Dziecka to święto ważne i celebrowane w każdej rodzinie. W Biedronce przygotowaliśmy szeroką ofertę, w której znaleźć można upominek dla dziecka w każdym wieku. Mamy nadzieję, że dzięki niej, dzieci ten dzień zapamiętają na długo – mówi Piotr Konopko, dyrektor kategorii w sieci Biedronka.

W ofercie prezentów klienci znajdą produkty, które pomogą zorganizować wartościowy czas z dziećmi. Przykładem jest wyjątkowa płyta „Śpiewajmy razem” z piosenkami młodych gwiazd polskiego popu. Znalazły się na niej utwory w wykonaniu Roksany Węgiel, Zuzy Jabłońskiej, Viki Gabor, 4Dreamers i Marcina Maciejczaka, także w wersji karaoke, do wspólnego śpiewania w domu lub samochodzie. Część dochodu z każdej płyty przeznaczona będzie na wsparcie polskich szpitali w walce z pandemią, dzięki współpracy z fundacją Siepomaga. Album dostępny jest w sklepach Biedronka do 8 czerwca w atrakcyjnej cenie 9,99 zł.

Płyta „Śpiewajmy razem” to kolejne działanie sieci Biedronka, które ma na celu pomoc w walce ze skutkami pandemii. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły działań, które mogą temu służyć. Dla naszych klientów „Śpiewajmy razem” ma jeszcze jedną zaletę: to propozycja sympatycznej rodzinnej rozrywki, tak cennej w tym trudnym czasie. – Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji w sieci Biedronka.

To nie wszystko – do soboty 30 maja, przy zakupie zabawek i książek za 50 zł z kartą Moja Biedronka, klienci otrzymają voucher o wartości 25 zł na artykuły tekstylne i przemysłowe. Natomiast 1 czerwca sieć Biedronka udostępni darmowy, kulinarny e-book z prostymi i smacznymi przepisami, w sam raz na rodzinne gotowanie. Dostępny będzie pod tym linkiem [KLIK].

Biedronka od lat jest blisko Polaków i wspólnie z nimi celebruje wyjątkowe chwile. W nowym spocie z okazji Dnia Dziecka największa sieć handlowa w Polsce przypomina, że najlepszym prezentem dla dziecka jest czas. Ten spędzony na wspólnej zabawie, ten, który zbliża rodziny.


Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *