kobiecy.pl

Feathered brows: nowy trend w makijażu?

feathered brows

Feathered brows czyli pierzaste brwi zostały okrzyknięte nowym trendem w makijażu. Czy jest tak rzeczywiście? Tak naprawdę jest to technika malowania opracowana przez wizażystów dawno temu. Jednak dopiero teraz na nurcie powrotu do naturalnych makijaży miała szansę wyprzeć popularne do tej pory, idealnie wyrysowane brwi.

Pierzaste, naturalne brwi pokochały gwiazdy

W makijażu, tak jak w modzie, trendy często dyktują gwiazdy. Znane i uwielbiane przez swoje fanki celebrytki szybko znajdują naśladowczynie, a każdy zastosowany przez nie trik jest szynko podchwytywany przez kobiety na całym świecie. Nie inaczej było z feathered brows. Słynny wizażysta gwiazd Mario Dedivanowic, którego wierną klientką jest Kim Kardashian zrezygnował z wyrysowanych niemal od szablonu, nienaturalnych brwi na rzecz ich przeciwieństwa. Pierzaste brwi są bowiem znacznie delikatniejsze niż lansowane od kilku sezonów makijaże. Mario Dedivanowic szybko znalazł naśladowców nie tylko wśród makijażystów, ale również kobiet na całym świecie.

Zobacz też:

Feathered brows: jak zrobić pierzaste brwi?

W internecie i na Youtube znajdziecie mnóstwo trotuali, które pokazują jak zrobić pierzaste brwi. W rzeczywistości jest to znacznie łatwiejsze niż uprzednio lansowane ciemne brwi.

Jak zrobić pierzaste brwi krok po kroku?

Exit mobile version