Fiku Smyku

W ramach odciążenia nadwyrężonego przez święta portfela proponuję zabranie dziecka na bezpłatną godzinę do nowej sali zabaw Fiku Smyku.

Już jutro 3 stycznia 2012 o godzinie 18:00 można wejść bezpłatnie do sali zabaw Fiku Smyku, która znajduje się przy. al. Jerozolimskich 200 (róg Łopuszańskiej) na tyłach salonu meblowego Mega Meble.

Jak dowiadujemy się z newslettera organizatora “Fiku Smyku to bezpieczna sala zabaw odpowiednia dla dzieci w różnym wieku, w której rodzice mogą bawić się razem z dziećmi lub znaleźć chwilę na złapanie oddechu w przyjaznej kawiarence. Jest to jedna z największych sal zabaw w Warszawie. Na dzieci czekają trzy strefy: malucha oraz starszaka z zabawkami  dostosowanymi do ich do wieku, m.in. baseny z piłkami, zjeżdżalnie i labirynty.”.

Jutrzejsze spotkanie jest przeznaczone dla smyków poniżej 11 roku życia. Liczba miejsc jest ograniczona, więc chęć uczestnictwa należy zgłaszać telefonicznie pod nr: 22 374 84 79 lub mailowo na adres: myszkanorka@dzieciom.pl.

Uwaga! Spotkanie ma charakter promocyjny, więc idąc na nie, zgadzacie się na udostęnienia swojego wizerunku w materiałach promocyjnych organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *