Fryzury z grzywką – przegląd najmodniejszych modeli

grzywka na bok

Fryzury z grzywką

Królują nie tylko w tym sezonie, mogliśmy oglądać je na prezentacjach już w ubiegłym roku. Fryzury z prostą grzywką lubią gwiazdy takie jak Kim Kardashian czy Alexa Chung. Nie tylko możemy odjąć sobie nią parę lat (ukryją zmarszczki na czole), ale również wyszczupli twarz (grzywka musi być pocieniowana). Poniżej znajdziecie kilka przykładów stylizacji grzywki. Dzięki temu poradnikowi na pewno będziecie umiały w domowym zaciszu świetnie ją wymodelować.

Prosta grzywka

Prosta grzywka została po raz pierwszy zaprezentowana przez Jane Birkin. To ona w latach siedemdziesiątych ścięła tak włosy i dzięki temu, grzywka zaczęła być popularna i została taką do dzisiaj. Jej codzienne stylizowanie nie jest trudne. Wystarczy, że po umyciu włosów wysuszysz ją na grubej szczotce – to doda jej objętości. Jeśli jednak nie chcesz dodawać dodatkowej objętości, możesz wyprostować ją za pomocą prostownicy.

modne fryzury z grzywką
fryzury z grzywką

Fryzury z grzywką na bok

Klasyczna fryzura z grzywką na bok sprawdzi się dla tych z pań, które lubią często eksperymentować ze swoim wyglądem. Tutaj nie musisz nic ścinać, wystarczy, że oddzielisz część włosów grzebieniem i zaczeszesz je na bok. Wtedy, kiedy znudzi ci się grzywka możesz zaczesać ją z powrotem na swoje miejsce.

Krótka grzywka

Fryzury krótkie z grzywką sprawdzą się dla tych z pań, których twarz jest pociągła, dzięki temu w łatwy sposób uzyskają efekt zaokrąglenia. Jeśli jesteś fanką niebanalnych fryzur, możesz krótką grzywkę wywinąć na lokówce lub użyć karbownicy do jej podkreślenia.

fryzury z krótką grzywką

Piękne sukienki jakie możesz dodać do swojej fryzury z grzywką znajdziesz poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *