Fryzury męskie [modne propozycje!]

Wiadome jest, że mężczyźni nie spędzają zbyt dużo czasu na myśleniu o fryzurze, ale zawsze przychodzi ten moment, że chciałoby się w końcu coś zmienić. Zmiana fryzury może pomóc w podniesieniu pewności siebie, a co za tym idzie, także i w poprawieniu humoru. Z pewnością chciałbyś móc co rano spojrzeć w lustro i powiedzieć do siebie: “Hej, co to za przystojniak?” 😉 . Zatem do dzieła! Dziś sprawdziliśmy dla Was najnowsze trendy 2017, gdzie fryzury męskie odgrywają główną rolę! Spójrz co teraz jest na czasie zanim udasz się do fryzjera!

Fryzury męskie 2017 – najmodniejsze propozycje

Loki

Wielu mężczyzn, jak i kobiet, marzy o naturalnie kręconych włosach. Loki w tym sezonie okazują się być prawdziwym hitem. Jeśli chodzi o fryzury męskie, to loków ma być jak najwięcej, aby móc uzyskać swoisty nieład na głowie. Lekko potargana burza loków to jest właśnie to! Natura nie obdarzyła Cię kręconymi włosami? Nie martw się! Poproś fryzjera o zabieg metodą teksturyzacji, który sprawia, że włosy zaczynają się kręcić i falować. Dzięki temu uzyskasz fryzurę, o jakiej marzysz.

Przedziałek z boku

Bardzo modny zrobił się również przedziałek na boku, który tworzy złudzenie asymetrii. Włosy po stronie przedziałka mogą być normalnej długości albo przystrzyżone. Po drugiej stronie najlepiej utrzymać modny, potargany nieład albo również lekko przystrzyc. Fryzura ta będzie dla Ciebie odpowiednia, jeśli posiadasz dość asymetryczne i łagodne rysy twarzy.

Krótko po obu stronach – cięcie fade

Nadal modna pozostaje fryzura typu “fade” , czyli włosy krótko przystrzyżone po obu stronach, zaś na środku burza włosów. Mężczyźni pokochali ten rodzaj fryzury, gdyż pasuje on niemal do każdego kształtu twarzy i wygląda niebanalnie dobrze.

Fryzura “shag” z grzywką

Z pewnością kojarzysz fryzurę typową dla Mika Jaggera albo Ashtona Kutschera? Średniej długości włosy z grzywką w nieładzie z przodu. Ta kudłata fryzura męska z lat 70. będzie więc kolejnym hitem na rok 2017.

Oto najmodniejsze fryzury męskie na rok 2017. Wybrałeś już jakąś dla siebie? Loki, przedziałek, fade a może shag? Zastanów się dobrze i skonsultuj swój wybór z fryzjerem. On będzie wiedział najlepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *