Fryzury na studniówkę

Jakie fryzury na studniówkę królują? Okazuje się, że niezależnie od tego, czy masz krótkie, czy długie włosy, najbardziej liczy się naturalność. Delikatne fale, zadziorne loki i niby przypadkowe upięcia – w rzeczywistości każdy szczegół jest przemyślany tak, by idealnie pasował do sukienki na studniówkę. Sprawdziłyśmy, jakie uczesania cieszą się największą popularnością na Pintereście. Oto i one…

Fryzury na studniówkę – krótkie czy długie włosy?

Naturalne uczesania

Naturalność jest w cenie już od kilku sezonów. Po fryzurze w żadnym wypadku nie powinno być widać, że ktoś robił ją przez godzinę. Ideałem jest wrażenie włosów czesanych wiatrem. Wydawałoby się, że to proste, a jednak taki sposób ułożenia włosów jest prawdziwą sztuką. Efekt? Fryzura na studniówkę jest dziewczęca i piękna. Pasuje do każdej kreacji!

Fryzury na studniówkę w stylu retro

Sukienki studniówkowe w stylu retro wymagają odpowiedniego dopełnienia makijażem i ułożeniem włosów. Fryzury na studniówkę w stylu retro opierają się na lokach, falach i dość mocnym tapirze. Są doskonałym wyborem dla tych z was, które uwielbiają kobiecy styl ubierania i nie mają nic przeciwko sporej ilości lakieru. O efekcie jak po wstaniu z łóżka nie może być mowy, co nie znaczy, że fryzury studniówkowe utrzymane w tej konwencji nie zapierają tchu w piersiach. Niektóre naprawdę robią wrażenie!

Pochwała prostoty

Są takie fryzury na studniówkę, które nigdy nie przestają być modne. Mowa o gładko zaczesanych kokach hiszpańskich i wszelkich odmianach banana. W tym wypadku mniej znaczy więcej i zawsze staje się wyznacznikiem stylu oraz elegancji.

Fryzury studniówkowe na bazie warkocza

Warkocz, choć prosty, cieszy się niezmienną sympatią wielu kobiet. Jest też doskonałą podstawą wielu koków i innych uczesań. Czemu nie wykorzystać go więc tworząc fryzury studniówkowe. Co powiecie na fryzury na studniówkę oparte na różnego rodzaju splotach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *