kobiecy.pl

Fryzury na studniówkę

fryzury na studniówkę (kolaż, Pinterest)

Jakie fryzury na studniówkę królują? Okazuje się, że niezależnie od tego, czy masz krótkie, czy długie włosy, najbardziej liczy się naturalność. Delikatne fale, zadziorne loki i niby przypadkowe upięcia – w rzeczywistości każdy szczegół jest przemyślany tak, by idealnie pasował do sukienki na studniówkę. Sprawdziłyśmy, jakie uczesania cieszą się największą popularnością na Pintereście. Oto i one…

Fryzury na studniówkę – krótkie czy długie włosy?

Naturalne uczesania

Naturalność jest w cenie już od kilku sezonów. Po fryzurze w żadnym wypadku nie powinno być widać, że ktoś robił ją przez godzinę. Ideałem jest wrażenie włosów czesanych wiatrem. Wydawałoby się, że to proste, a jednak taki sposób ułożenia włosów jest prawdziwą sztuką. Efekt? Fryzura na studniówkę jest dziewczęca i piękna. Pasuje do każdej kreacji!

Fryzury na studniówkę w stylu retro

Sukienki studniówkowe w stylu retro wymagają odpowiedniego dopełnienia makijażem i ułożeniem włosów. Fryzury na studniówkę w stylu retro opierają się na lokach, falach i dość mocnym tapirze. Są doskonałym wyborem dla tych z was, które uwielbiają kobiecy styl ubierania i nie mają nic przeciwko sporej ilości lakieru. O efekcie jak po wstaniu z łóżka nie może być mowy, co nie znaczy, że fryzury studniówkowe utrzymane w tej konwencji nie zapierają tchu w piersiach. Niektóre naprawdę robią wrażenie!

Pochwała prostoty

Są takie fryzury na studniówkę, które nigdy nie przestają być modne. Mowa o gładko zaczesanych kokach hiszpańskich i wszelkich odmianach banana. W tym wypadku mniej znaczy więcej i zawsze staje się wyznacznikiem stylu oraz elegancji.

Fryzury studniówkowe na bazie warkocza

Warkocz, choć prosty, cieszy się niezmienną sympatią wielu kobiet. Jest też doskonałą podstawą wielu koków i innych uczesań. Czemu nie wykorzystać go więc tworząc fryzury studniówkowe. Co powiecie na fryzury na studniówkę oparte na różnego rodzaju splotach?

Exit mobile version