kobiecy.pl

Grzywka na bok – najmodniejsza fryzura 2019!

grzywka na bok

grzywka na bok / Pinterest (abeautifullittlelife.com, lolobu.com, http://glamradar.com)

Według zapowiedzi urodowych trendów na rok 2019 najmodniejsze są fryzury asymetryczne, w których grzywka na bok odgrywa główną rolę. Wszelkie więc grzywki strzyżone na prosto odchodzą w tym roku w niepamięć.

Krótkie fryzury z grzywką na bok

Krótkie fryzury z grzywką stały się ostatnio bardzo popularne. Zawdzięczają to przede wszystkim wygodzie, jaką zyskujemy po obcięciu włosów na krótko. Nie należy jednak zapominać przy tym o tym, że są jedne z najmodniejszych fryzur tego roku. Jeżeli dodatkowo do krótkich włosów dołożymy grzywkę, otrzymamy supermodny look, który sprawdzi się w przypadku wielu kobiet. Fryzury z grzywką doskonale maskują wszelkie niedoskonałości twarzy – za długi nos, zbyt okrągłe policzki czy zbyt wystający podbródek. Dzięki odpowiedniej grzywce możemy złagodzić rysy twarzy oraz optycznie odjąć sobie kilka lat. Krótkie fryzury z grzywką to z kolei wybór dla nowoczesnych kobiet, które cenią sobie życie w ruchu.

Krótkie fryzury z grzywką – trendy

Wśród trendów znajdziemy przede wszystkim kilka na prawdę mocnych i wyróżniających się. Jednym z tegorocznych hitów jest grzywka na bok, krótkie fryzury z grzywką na bok świetnie łagodzą rysy twarzy i nadają im delikatności oraz seksapilu. Możemy zdecydować się na grzywkę na bok na całe czoło lub cieniowaną. Inną opcją dla kobiet, które lubią odważne i wyraziste rozwiązania jest grzywka emo. Co prawda przeżywała swój rozkwit już jakiś czas temu, jednak wciąż cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodych kobiet. Fryzury krótkie z grzywką na prosto to bardzo odważna propozycja dla kobiet, które nie boją się rzucać w oczy. Takie fryzury zwykle widzimy na pokazach mody – są bardzo wyraziste i niemal graficznie obrysowują linię twarzy. Krótka grzywka to z kolei opcja dla kobiet, które podążają za najnowszymi trendami. Krótkie włosy i bardzo krótka grzywka to zdecydowany look, który również widziany był na tegorocznych pokazach mody.

Fryzury damskie z grzywką cieszą się niesłabnącą popularnością i mają swoje rzesze fanek, niezależnie od panującej mody. Różne odsłony grzywki możemy zobaczyć na przestrzeni całego wieku, jednak w tym roku to właśnie krótkie fryzury z grzywką stały się hitem. To propozycja dla odważnych, nowoczesnych kobiet, które nie boją się podejmować nowych wyzwań, dzięki czemu idealnie pasują do współczesnych czasów.

Grzywka na bok – poznaj potencjał grzywki!

Ma być asymetrycznie i z nutką szaleństwa. Jeśli więc właśnie zastanawiasz się nad zmianą fryzury, to koniecznie powinnaś pomyśleć o grzywce, która może naprawdę wiele zdziałać. Pamiętaj jednak, że fryzura z grzywką na bok nie jest odpowiednia dla każdego kształtu twarzy. Najlepiej więc zapytaj fryzjera, aby doradził ci, czy jest to dobry wybór. Asymetrycznie ścięta grzywka wyostrza rysy twarzy. Miej to na uwadze!

Zobacz też:

Najładniejsze fryzury z grzywką na bok

Dziś przygotowaliśmy dla ciebie przegląd najładniejszych fryzur z grzywką na bok. Być może pomogą ci one w podjęciu decyzji i znajdziesz pośród nich swoje wymarzone ułożenie włosów.

1. Krótkie fryzury z grzywką na bok

Zacznijmy więc od włosów krótkich. Na krótkich fryzurach najładniej wygląda cieniowana grzywka na skos, która dodaje bardzo dużo uroku. Jednak z powodzeniem możesz też zdecydować się na grzywkę nieco dłuższą i prostą, która schodzi na bok wraz z pozostałymi włosami.

2. Fryzury półdługie z grzywką

Grzywka na bok świetne wygląda także w półdługich fryzurach. Nadaje fryzurze swoistego pazura i czyni ją bardziej kreatywną oraz łatwą do ułożenia. Tutaj również możesz pocieniować grzywkę i pozwolić jej swobodnie się układać albo zapuścić ją nieco dłużą tak, aby zaczesała się z pozostałymi włosami. Z grzywką na bok świetnie sprawdzają się też fryzury z kucykiem albo kokiem.

3. Długie włosy plus grzywka na bok

A jak wyglądają długie włosy z grzywką na bok? – obłędnie! Jeśli chcesz dodać swoim długim włosom lekkości, to takie strzyżenie jest dla ciebie idealnym wyborem. Naprawdę warto spróbować. Pamiętaj też, że jeżeli jednak grzywka będzie ci przeszkadzać, to zawsze możesz ją zaczesać albo zapuścić.

4. Gimb grzywka

Z pewnością kojarzysz grzywkę emo układającą się na całe czoło. Taka grzywka nosi nazwę gimb i jest nowym trendem na rok 2019. Chcesz wiedzieć jak ją ułożyć? Oto tutorial:

 

Exit mobile version