IKEA katalog 2017 już jest! Co w nim znajdziemy?

katalog IKEA 2017

IKEA katalog 2017: dla tych, którzy chcą żyć po swojemu

IKEA katalog 2017 proponuje, aby wyjść poza utarte stereotypy i stworzyć dom dopasowany do naszych potrzeb i naszego stylu życia. Firma za cel postanowiła sobie inspirowanie odbiorców, aby nie starali się żyć w zgodzie z oczekiwaniami innych, a spojrzeli w głąb siebie. Dom powinien być miejscem, gdzie możemy spełniać swoje pasje i marzenia – taką też myśl chce nam przekazać IKEA w katalogu 2017.

IKEA 2017 Katalog
IKEA 2017 Katalog (materiały prasowe)

Katalog IKEA jest także odzwierciedleniem zmieniającego się życia. W dzisiejszym, zabieganym świecie wiele osób na co dzień odczuwa rosnącą presję i zamiast podążać własną ścieżką, żyje tak, by spełniać oczekiwania innych. IKEA wychodzi im naprzeciw – chcemy, by mniej przejmowali się tym, co pomyślą inni i skupili się na swoich pragnieniach. By spojrzeli na swoje domy z innej perspektywy i skorzystali z naszej wiedzy i doświadczenia, by dzięki temu ich życie w domu stało się lepsze, bardziej komfortowe i piękniejsze – ale na ich własny sposób – podkreśla Anna Pawlak-Kuliga, Prezes IKEA Retail w Polsce (źródło: materiały prasowe IKEA)

Katalog IKEA 2017: co w nim znajdziemy? (fot. IKEA)
Katalog IKEA 2017: co w nim znajdziemy? (fot. IKEA)

Katalog IKEA 2017: co w nim znajdziemy?

W katalogu IKEA 2017 znajdziemy kilka bardzo ciekawych nowości. Od nowych kolekcji produktów, które pojawią się już jesienią 2016 aż po wzory i materiały dostępne dopiero od 2017 roku. Będziemy mogli wówczas poznać limitowaną kolekcję mobilnych mebli PS czy drukowane wzory i meble do jadalni SÄLLSKAP. Wiele produktów zostało zaprezentowanych w niższych niż do tej pory cenach. IKEA 2017 katalog to przede wszystkim elementy wystroju, które są w zasięgu naszych portfeli.

IKEA 2017 Katalog
IKEA 2017 Katalog (materiały prasowe)

IKEA 2017 – katalog podkreśla znaczenie kuchni

IKEA katalog 2017 wprowadza nas też w świat nowych akcesoriów kuchennych przetestowanych w rożnych, codziennych sytuacjach. IKEA w 2017 roku postawiła  na ponadczasowe trendy, które posłużą nam przez lata. Do kolekcji mebli kuchennych dołączają także nowe fronty KALVIA oraz nowe sprzęty AGD przystosowane do małych przestrzeni. W katalogu IKEA 2017 zobaczyć też możemy, jak radzi sobie system przechowywania LIXHULT. Ale nie to jest najważniejsze!

Kuchnia to miejsce, w którym mamy przede wszystkim czuć się sobą. Możesz w niej zrobić bałagan lub gotować w absolutnym porządku. Zaprosić przyjaciół lub pichcić pyszności w samotności. Żeby to unaocznić w katalogu IKEA 2017 pokazano kilkanaście scenek rozgrywających się w domu.

IKEA katalog 2017 (fot. IKEA)
IKEA katalog 2017: kuchnia marzeń (fot. IKEA)

IKEA 2017: akcje społeczne

Poza nowoczesnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami do domu, IKEA zachęca również do otwarcia się na życie w najbliższym sąsiedztwie. W związku z tym forma organizuje cykl spotkań sąsiedzkich, o których możecie przeczytać tutaj. Dodatkowo przeorganizowana została Kuchnia Spotkań IKEA, która w Warszawie funkcjonuje od 2015. Zmiany mają na celu lepszą integrację w myśl motta, które przyświeca całemu katalogowi: żyj po swojemu.

IKEA 2017 Katalog
IKEA 2017 Katalog (materiały prasowe)

Nowy katalog IKEA 2017 kiedy?

Wielbiciele designu i fani marki czekają na niego od wielu miesięcy. Pierwsze zapowiedzi pojawiły się już w prawdzie miesiąc temu, ale do tej pory nie mogliśmy zobaczyć całości. Pytanie: nowy katalog IKEA 2017 kiedy? zadawali sobie nie tylko dziennikarze, architekci wnętrz, ale także wielu z naszych czytelników. Wreszcie jest! Od wczoraj, czyli od 22.08.2016 jest dostępny zarówno w wersji papierowej, jak i online.

IKEA 2017 Katalog
IKEA 2017 Katalog (materiały prasowe)

IKEA katalog 2017 online

IKEA katalog 2017 dostępny jest w wersji papierowej (liczy 324 stron + 4 strony okładki) oraz online (w wersji cyfrowej i aplikacji mobilnej). IKEA katalog 2017 online znajdziesz na stronie firmowej szwedzkiej marki. Niestety nie uda Ci się obejrzeć wszystkich zdjęć, jednak wiele produktów dostępnych jest już w poszczególnych działach.

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *