kobiecy.pl

Jak narysować kreskę eyelinerem?

jak narysować kreskę eyelinerem

Envato elements

Każda kobieta lubi się czasem ładnie umalować. Odpowiedni makijaż sprawia, że twarz wygląda o wiele lepiej, bardziej proporcjonalnie i wyraźnie. Dzięki makijażowym trikom możemy zamaskować najróżniejsze niedoskonałości i sprawić, że będziemy wyglądać perfekcyjnie. A co jest najtrudniejszego w makijażu? Wiele kobiet uważa, że malowanie kreski na powiece. Zgadzasz się z tym? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie kilka wskazówek, jak narysować kreskę eyelinerem w pisaku.

Jak narysować kreskę eyelinerem?

Zanim zabierzesz się za malowanie kreski, najpierw dopasuj jej rodzaj do kształtu Twoich oczu. Oto, jak to zrobić:

NASZA RADA: Jeśli pierwszy raz rysujesz kreskę, to zacznij od tego, że namalujesz na powiece kilka czarnych kropek w miejscach, gdzie ma się pojawić linia. Następnie powoli i precyzyjnie je połącz.

Jak narysować kreskę eyelinerem krok po kroku

  1. Zacznij od narysowania kreski biegnącej wzdłuż linii rzęs od wewnętrznego do zewnętrznego kącika.
  2. Teraz wyobraź sobie linię łączącą zewnętrzny kącik oka z zewnętrznym końcem brwi. Wzdłuż tej linii narysuj kreskę. Przy zamkniętych oczach będzie ona pod kątem 45 stopni, ale na otwartym oku będzie jedynie nieznacznie unosić się do góry.
  3. Połącz linię narysowaną przy rzęsach z tą idącą w stronę brwi. Powstały “trójkącik” zamaluj eyelinerem.

I pamiętaj: praktyka czyni mistrzem! Nawet jeśli pierwsza próba się nie udała, z każdą kolejną będzie coraz lepiej.

Jak narysować kreskę eyelinerem – najciekawsze tutoriale

Wybraliśmy też dla Ciebie najciekawsze wideo poradniki, które doskonale pokażą Ci, jak precyzyjnie narysować kreskę eyelinerem. To nie takie trudne:

Czy wiesz już, jak narysować kreskę eyelinerem, aby była perfekcyjna i świetnie modelowała Twoje oko? Jeśli tak, to do dzieła! Wyczaruj swój idealny makijaż, który zachwyci wszystkich!

Exit mobile version