Jak oszczędzać mając niemowlę?

Zabawki dla dzieci
Chcesz kupić swojemu dziecku drogą zabawkę renomowanej firmy? Obejrzyj ją w sklepie, ale sprawdź również oferty na allegro.pl i innych serwisach. Za zabawkę, która w sklepie kosztuje 170 zł zapłaciłam ostatnio 110 zł. Nowy samochód – jeździk dla niemowlęcia, który kosztował w sklepie 380 zł kupiłam za 200 zł. Różnica jest ogromna.

Ubranka
Wszyscy wiemy, jak szybko niemowlę wyrasta z ubrań. W mgnieniu oka! Po pierwszym szale zakupów, który mija najczęściej niedługo po narodzinach dziecka, przychodzi czas na bardziej racjonalne wydatki. Jeśli chcesz kupić ubranka dla niemowlęcia taniej niż w sieciowych sklepach typu Smyk czy Świat Dziecka, rozejrzyj się po hurtowniach dla dzieci i hipermarketach. Warto też poszukać w Internecie.

Być może perspektywa oszczędzania na wydatkach dla dziecka wydaje Ci się czasochłonna, ale gdy tylko pewne odruchy wejdą w krew zakupy robi się łatwo i sprawnie. Wiadomo, że nie da się znać ofert wszystkich sklepów, dlatego warto poprosić rodzinę czy znajomych, aby robiąc zakupy zwracali uwagę na promocje w dziale dla dzieci i Cię o nich informowali. Dzięki tym działaniom w Twoim portfelu zostanie kilkaset złotych miesięcznie więcej a dziecko będzie miało wszystko czego potrzebuje.

2 replies on “Jak oszczędzać mając niemowlę?

  1. Drodzy rodzice, dla kilkumiesiecznych pociech nie obawiajcie takze kupowac ciuszkow o wiekszych rozmiarach – dziecko szybko wyrasta z ciuszkow, a w ten sposob straczy na dluzej – co takze jest oszczednoscia

    1. Jasne! Zapomniałam o tym napisać! Ja pominęłam zupełnie rozmiar 74 🙂 Wystarczyło podwinąć rękawki i nogawki i było dobrze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *