kobiecy.pl

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

jak przykleić sztuczne rzęsy?

unsplash

Wszystkie marzymy o wachlarzu gęstych, długich i czarnych rzęs. Niestety nie każda z nas posiada je naturalnie mocne i ładne. Ratunkiem na to, oprócz dobrej maskary, są sztuczne rzęsy. Już od długiego czasu przyklejanie sztucznych rzęs to hit salonów kosmetycznych, ale czy wiesz, że możesz to zrobić też samodzielnie w domu? Jeśli nie wiesz, jak przykleić sztuczne rzęsy, to dziś podpowiadamy!

Rodzaje sztucznych rzęs

Zanim dowiesz się, jak przykleić sztuczne rzęsy, powinnaś też zapoznać się z ich rodzajami, aby wybrać te najlepsze dla siebie. Sztuczne rzęsy dzielimy ze względu na to z czego są wykonane oraz na ich kształt:

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Do nałożenia sztucznych rzęs będzie Ci potrzebny specjalny klej, który również kupisz w drogerii. Możesz wybrać biały, przezroczysty albo czarny. Jeśli już masz wszystko, to do dzieła:

Poniżej mamy jeszcze filmik znanej i lubianej Red Lipstick Monster, która pokazuje krok po kroku, jak to wykonać:

Jak przykleić sztuczne rzęsy bez kleju?

Wiele kobiet o to pyta, ale niestety nie ma innego sposobu, jak użycie kleju do rzęs. Absolutnie nie próbuj innych zamienników, gdyż możesz tylko uczulić oko. Jeśli nie chcesz tego robić sama, to udaj się do kosmetyczki.

Jak przykleić kępki rzęs

Kępki rzęs przyklejamy w podobny sposób jak całe paski rzęs, ale tym razem to my decydujemy, gdzie chcemy je przykleić. Wybierz te miejsca, gdzie wydaje Ci się, że rzęs jest mniej. Wtedy naturalnie je uzupełnisz i otrzymasz piękny efekt. Poniżej tutorial:

Pamiętaj też, że sztuczne rzęsy są wielokrotnego użytku, co oznacza, że po ich zdjęciu możesz je jeszcze kilka razy wykorzystać. Jak zdejmować? Bardzo prosto! Po prostu za pomocą pęsety delikatnie pociągnij. Możesz też zwilżyć linię rzęs wodą lub płynem do demakijażu za pomocą płaska kosmetycznego. Wtedy łatwiej zdejmiesz rzęsy.

Mamy nadzieję, że wiesz już, jak przykleić sztuczne rzęsy. Jeśli nadal masz ochotę je wypróbować, to do dzieła. Zachwyć pięknym spojrzeniem!

 

 

 

Exit mobile version