Jak się ubrać na komunię? Trendy na 2021!

w co się ubrać na komunię?

Jak się ubrać na komunię? Trendy dotyczące radosnych wydarzeń kościelnych są zazwyczaj podobne w każdym sezonie.

Jak się ubrać na komunię?

Obowiązuje przede wszystkim jasna i wesoła kolorystyka, analogicznie jak podczas wesela. Królują więc pastele, delikatne kwiatowe wzory, biel, beże oraz stonowane szarości. Jeżeli chodzi o typ ubrania, to nie musisz zakładać sukienki, chociaż ten wybór jest najpopularniejszy. Możesz też zdecydować się na eleganckie spodnie albo kombinezon. Skoro zastanawiasz się, jak się ubrać na komunię 2021, to mamy dla Ciebie dwie godne uwagi stylizacje oraz garstkę inspiracji z sieci. Zobacz!

Zobacz też: Pomysły na prezenty na komunię

Sukienka na komunię

Najlepszym wyborem będzie sukienka na komunię 2021 – jest elegancka i bardzo kobieca. Model w pastelowym kolorze okaże się najlepszym pomysłem, gdy nie wiesz, w co się ubrać na komunię. My w naszej pierwszej stylizacji wybraliśmy pastelowo-fioletową sukienkę wykonaną z koronki. Do niej dopasowaliśmy niezwykle modne srebrne czółenka oraz srebrną, połyskująca kopertówkę. W razie chłodu na wierz możesz założyć też pasujący kolorystycznie żakiet. My wybraliśmy model w kolorze białym. Całość doskonale uzupełni srebrna lub różowo-złota biżuteria. Czy myślisz, że to właściwa odpowiedź, gdy nie wiesz jak się ubrać na komunię? Jeśli nie, szukamy dalej!

jak się ubrać na komunię 2017
Jak się ubrać na komunię 2021 / sukienka: Zetterberg, żakiet: Bardot, czółenka: Kiomi, zegarek: Giorgio Armani, kopertówka: Anna Field, kolszyki: SNO of Sweden

W co się ubrać na komunię? W spodnie!

Jeśli nie chcesz zakładać sukienki, to dobrym wyborem będzie kombinezon albo połączenie eleganckich spodni materiałowych z ciekawą bluzką. My w tym zestawieniu postawiliśmy na beżowe spodnie i połączyliśmy je z bluzką o delikatnym, kwiatowym wzorze. Do tego dopasowaliśmy pasujący kolorystycznie żakiet oraz czółenka w kolorze żakietu. Całość uzupełnia biała kopertówka na łańcuszku oraz kolczyki w kolorze różowego złota. W co jeszcze można się ubrać na komunię?

jak się ubrać na komunię 2017 spodnie
Jak się ubrać na komunię 2021 / spodnie: Banana Republic, żakiet: MbyM, bluzka: Wallis, czółenka: Zalando Iconic, kopertówka: Picard, kolczyki: Sweet Deluxe

Czy wiesz już, jak się ubrać na komunię 2021? Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci dokonać odpowiedniego wyboru. Wciąż masz wątpliwości? Zobacz przegląd sukienek na komunię dla mamy, chrzestnej i gości!

Opublikowany w Moda

One reply on “Jak się ubrać na komunię? Trendy na 2021!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *