kobiecy.pl

Jak wiązać sznurówki? [wzory]

Jak wiązać sznurówki

elements.envato.com

Zastanawiasz się, jak wiązać sznurówki, aby dodać sobie trochę stylu? Podpowiemy Ci. Zobacz i zaskocz wszystkich swoją kreatywnością!

Jak wiązać sznurówki – pomysłowy sposób na oryginalny wygląd

W ostatnich sezonach bardzo modne stały się sportowe buty i trampki. Bardzo chętnie zakładamy je nie tylko do spodni czy szortów, ale także zestawiamy je z letnimi sukienkami i spódnicami. Trzeba przyznać, że takie stylizacje wyglądają niezwykle ciekawie. Jeśli lubisz się wyróżniać niebanalnym wyglądem, to jest na to jeszcze jeden sposób, a mianowicie – sznurówki. To w jaki sposób je zawiążesz może sprawić, że Twoja stylizacja stanie się zaskakująco kreatywna. Mały szczegół, a tak wiele potrafi zmienić. Pomysłowo i modnie. Właśnie dlatego specjalnie dla Was znaleźliśmy kilka porad, jak wiązać sznurówki, aby dodać sobie stylu.

Wiązanie butów – najpopularniejsze wzory

Najpopularniejszymi wzorami wiązania sznurówek są wiązania:

Jak wiązać sznurówki w kreatywny sposób

Zabawa sznurowadłami może być naprawdę świetna. Możesz sam/sama spróbować stworzyć swój własny wzór, bo przecież właśnie tak, czyli metodą prób i błędów, powstały wzory w filmikach, które dla Was znaleźliśmy. Pokażą Wam one wiele różnych wzorów sznurowania oraz to, w jaki sposób możesz zasznurować swoje buty krok po kroku. Metody te pokochają nie tylko dorośli, ale także i dzieci. Zobacz pierwszy filmik przedstawiający aż 14 wskazówek, jak wiązać sznurówki i wypróbuj je!

Zaskakujące prawda? Nam podobają się wszystkie wzory i z pewnością wypróbujemy każdy z nich. To świetna okazja, aby dodać swoim starym trampkom nutki świeżości. Dodatkowo do niektórych wzorów możesz wykorzystać np. dwie sznurówki o różnych kolorach, co jeszcze badziej urozmaici stworzony wzór. Zobacz, jak to wygląda na filmie:

Według to naprawdę ekstra! But od razu wygląda o wiele bardziej oryginalnie. Gwarantowane, że takie wiązanie sznurówek spotka się z dużą aprobatą wśród Twoich znajomych, którzy będą Cię z zaciekawieniem pytać, jak wiązać sznurówki w taki niebanalny sposób. Może stworzycie jakiś wzór razem?

Na koniec coś dla tych z Was, którzy zazwyczaj się śpieszą i nie mają czasu na wiązanie butów. Oto łatwy sposób na szybkie zawiązanie Waszych ulubionych sneakersów:

I jak? Wypróbujesz któryś z tych sposobów? Zachęcamy! To naprawdę fajna i stylowa zabawa. Pozwól swoim ukochanym sneakersom czy trampkom wyglądać jeszcze lepiej i zafunduj im ciekawe wiązanie. Jeśli nadal nie znalazłeś/łaś ciekawej wskazówki, jak wiązać sznurówki, to poszperaj w internecie. Znajdziesz tam całą masę wzorów. Do dzieła!

Exit mobile version