Będziecie zachwyceni nową kolekcją LEGO!

Gotowi na nową przygodę z Harry Potterem? Tym razem nie musicie zapuszczać się aż do Hogwartu – to Hogwart przyjedzie do Was 🙂 A wszystko dzięki najnowszej kolekcji klocków LEGO, która powstała we współpracy z Warner Bros…

Czas odkryć tajemnice Hogwartu!

Najnowsza kolekcja LEGO ożywia świat zaklęty dotychczas na szklanym ekranie. Dzięki niej możemy we własnych domach zwiedzać zakamarki Hogwartu w towarzystwie Harrego Pottera, Hermiony, Rona i ich przyjaciół.

– Każdego roku mamy szansę odtworzyć niektóre z najbardziej ekscytujących scen filmowych. Marzy nam się, by dzięki nowym produktom młodzi konstruktorzy uwierzyli, że w świecie czarodziejów wszystko jest możliwe. – powiedział Marcos Bessa, główny projektant serii LEGO® Harry Potter™

materiały prasowe

LEGO® Harry Potter™ Wizarding World

W kolekcji znajdziemy aż 8 zestawów nawiązujących do filmów z Harry Potterem:

  • LEGO® Harry Potter™ Pokój Życzeń w Hogwarcie™ – przesuń ścianę, żeby odsłonić ukryte wejście do Pokoju Życzeń i dołącz do warsztatów z obrony przed czarną magią w towarzystwie Harry’ego Pottera, Hermiony Granger i Luny Lovegood!
  • LEGO® Harry Potter™ Wieża Astronomiczna w Hogwarcie™ – odwiedź klasę i biuro mistrza eliksirów Horacego Slughorna, sprawdź magiczną mandragorę w szklarni, a potem zbadaj akademik Ravenclaw i niesamowity sprzęt astronomiczny.
  • LEGO® Harry Potter™ Zakazany Las: spotkanie Umbridge – zwab profesor Umbridge na spotkanie z olbrzymem Grawpem i kilkoma centaurami w Zakazanym Lesie.
  • LEGO® Harry Potter™ Privet Drive 4 – odwiedź dom Dursleyów przy ulicy Privet Drive 4 i daj się porwać przygodzie!
  • LEGO® Harry Potter™ Hedwiga™ – poznaj Hedwigę, niezwykłą i pełną gracji sowę z filmów o Harrym Potterze.
  • LEGO® Harry Potter™ Atak na Norę – odkryj zwariowany kolorowy dom Weasleyów z Harrym, Ronem i resztą rodziny i pomóż im chronić go przed Śmierciożercami.

Od którego zestawu zamierzacie zacząć swoją przygodę z kolekcją?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *