Katalog IKEA 2017

katalog IKEA 2017

Katalog IKEA 2017

Katalog IKEA 2017 będzie miał swoją premierę już za dwa tygodnie. Nam jednak udało się dotrzeć do zdjęć już dziś! Jakie nowości tam na nas czekają? Tym razem znajdziemy z nim limitowaną kolekcję przygotowywaną raz na kilka lat o nazwie PS czyli “post scriptum”. Zobaczcie, jak powstawała!

IKEA Katalog 2017 – z myślą o potrzebach młodych ludzi

Podczas tworzenia Katalogu IKEA 2017 podjęto próbę zrozumienia młodego pokolenia, tj. ludzi, którzy są obywatelami świata i którzy są w stanie z dnia na dzień zmienić lokum. Coraz mniej osób na zachodzie jest bowiem skłonnych do kupowania mieszkania. Zamiast tego skłaniają się do wynajmu, który pozwala im na zachowanie niezależności i pełnej mobilności.

Taka też jest kolekcja z Katalogu IKEA 2017: królują elastyczne rozwiązania, nowe technologie i pełna mobilność. Chodzi przede wszystkim o to, by jak najniższym kosztem urządzić kawalerkę. Przy tym meble powinny być jak najbardziej funkcjonalne i składać się do jak najmniejszych wymiarów. Najlepiej za dotknięciem ręki tak, by trwało to jedynie chwilę. Każdy kto mieszka lub mieszkał w kawalerce na pewno wie, jak ważna jest to cecha. Tu zawsze przydałoby się trochę więcej miejsca, a przedmioty powinny dać się łatwo schować lub zmienić swoją funcję. Czy tego typu rozwiązania łatwo się przyjmą? Założymy się, że tak! A Wy jak sądziecie?

Szwedzka marka myśli o środowisku

Coraz chętniej dbamy o środowisko i zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest recykling. Trend podłapało wiele marek, w tym H&M, do którego można przynieść stare ubrania. Sephora raz na jakiś czas proponuje wymianę starych kosmetyków udzielając dużego rabatu na zakup nowych. Marka Clarensa wprowadziła zaś krem, którego opakowanie można odesłać do producenta w zamian otrzymując zniżkę na kolejny produkt. Dlaczego więc IKEA nie miałaby pójść ich śladem. M.in. z uszkodzonych produktów postoją zupełnie nowe. Szklane wazony, meble kuchenne czy krzesło mogą nawet w 70% składać się z przetworzonych materiałów.

Jak Wasm się podoba pierwsza zapowiedź Katalogu IKEA 2017? Hot or not?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *