kobiecy.pl

Kolorowe sneakersy Adidas Superstar

Kultowe sneakersy Adidas Superstar

Sneakersy Adidas Superstar zyskały miano kultowych. Są tak uniwersalne, że pasują do sukienek, spódnic i spodni. Natkniesz się na nie w każdym zakątku miejskiej dżungli, oprócz jednego… Ten jeden z najpopularniejszych modeli butów sportowych Adidas ma tak streetwearowy charakter, że naprawdę ciężko spotkać go na siłowni czy podczas zajęć fitness. Możesz jednak liczyć na to, że wkładając sneakersy Adidas Superstar będzie Ci wygodnie, niezależnie od wyzwań, które czekają na Ciebie w ciągu dnia.

Kolorowe propozycje na wiosnę 2016

Wiosenne kolekcje zwracają uwagę feerią barw. Nie inaczej jest z butami Adidas Superstar. Najpopularniejsze do tej pory czarne i białe sneakersy zaczynają trącić myszką. Na topie są świeże pastele i zwariowane, intensywne kolory. W tym sezonie projektanci obuwia stawiają też na błysk. Wcześniej nie do pomyślenia byłyby buty sportowe wykonane ze złotego lub srebrnego materiału. Jakby tego było mało często są wykończone cekinami oraz błyszczącym brokatem. Za trochę mniej odważną, ale nadal oryginalną wersję można uznać modele z kolorowymi printami lub kontrastowymi elementami.

Niezależnie od tego, który z nich wybierzesz, staną się ważnym elementem każdej stylizacji. Nawet wkładając prosty biały top i jeansy masz pewność, że spojrzenia przyciągną właśnie sneakersy. Ożywią look i nadadzą mu niepowtarzalnego charakteru. Chcesz spróbować?

Exit mobile version