Akcesoria na biurko od LEGO DOTS, które Twoje dziecko zbuduje od podstaw

Dzieciaki uwielbiają samodzielnie aranżować przestrzeń wokół siebie. Nic dziwnego, że nowości od LEGO DOTS są strzałem w dziesiątkę. Samodzielne przygotowywanie własnego piórnika czy pojemniczka na szkolne przybory pochłonęło bez reszty zarówno mojego przedszkolaka, jak i 5-klasistę. Co ważne: DOTS można projektować i zmieniać bez końca – mali artyści nigdy się nie znudzą!

Kreatywny sposób na porządek

Dzięki produktom DOTS by LEGO, dzieci mogą stworzyć własną kolekcję wyjątkowych akcesoriów na biurko, a przy tym świetnie się bawić. Pojemnik na długopisy w kształcie ananasa czy organizer można dekorować na wiele sposobów i zmieniać ich wygląd tak często, jak mam się na to ochotę. Dzięki kolorowym elementom dzieci z łatwością wyrażą siebie i dopasują wygląd przedmiotów do swojego nastroju lub stylu wnętrza, a porządek na biurku stanie się łatwy i przyjemny w utrzymaniu.

Pokój pełen wspomnień

Z kolei kreatywne ramki i wzorzyste stojaki na zdjęcia sprawią, że fotografie z wakacyjnych przygód zyskają unikalną oprawę, a wspomnienia z tego radosnego czasu pozostaną na długo. Wakacyjne skarby, takie jak muszelki czy bransoletki z nich wykonane, najmłodsi mogą przechowywać w szkatułce na biżuterię, którą mogą ozdobić w pasujący do pamiątkowych drobiazgów sposób.

Akcesoria dla domu od DOTS by LEGO obejmują:

  • Pojemnik na długopisy w kształcie ananasa
  • Kreatywne ramki na zdjęcia
  • Organizer na biurko
  • Stojak na zdjęcia z motywem zwierzęcym
  • Tęczowy stojak na biżuterię
  • Szkatułka na biżuterię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *