Lumpeksowe stylizacje

lumpeksowe stylizacje

Lumpeksy nie wszystkim kojarzą się pozytywnie. Wiele kobiet omija je szerokim łukiem, a to poważny błąd. Jeśli Ty również nie należysz do zwolenniczek second handów, to wiedz, że ubierają się nich nawet gwiazdy show biznesu.

Lumpeksowe stylizacje – hit czy kit?

W lumpeksie możesz znaleźć naprawdę stylowe ubrania i to niekiedy, przy odrobinie szczęście, modele znanych i cenionych na całym świecie marek. Ja sama upolowałam mnóstwo ubrań, które zazwyczaj przerażają swoją ceną, a w second handzie nie tylko zapłaciłam mniej, ale jeszcze byłam zachwycona jakością. Lumpeksowe stylizacje potrafią zaskakiwać!

Kluczem do sukcesu jest znalezienie dobrego second handu, którego właściciele odpowiednio dbają o towar – piorą go, selekcjonują i ładnie eksponują. Wtedy możesz mieć pewność, że będziesz zadowolona z zakupów. Aby przekonać Cię do lumpeksowych stylizacji, znalazłam w sieci kilka zestawień, które udowodnią, że z używanych ubrań można stworzyć coś stylowego.

Lumpeksowe stylizacje ze spódnicą

Pierwsza stylizacja stworzona z ubrań z second handu od razu przyciągnęła mój wzrok. Dziewczyna na zdjęciu miała naprawdę sporo szczęścia, że udało jej się upolować takie ubrania! Jak widać w lumpeksie znalała mini spódniczkę ze sztruksu, beżowy sweter, oliwkową kurtkę oraz modne, brązowe ankle boots. Wygląda świetnie prawda?

lumpeksowe stylizacje mini spódnica
Lumpeksowe stylizacje ze spódnicą / fot. Pinterest / kolaż: Zalando.pl

Lumpeksowe stylizacje z kurtką jeansową

Drugie zestawienie, które wpadło mi w oko to stylizacja z kurtką jeansową. Faktem jest, że w lumpeksie można znaleźć dużo ubrań z jeansu i często są to firmówki jak LTB, Levi’s czy Wrangler. Poniższa modna lumpeksowa stylizacja zawiera w sobie jeansową kurtkę, szarą sukienkę, granatowe botki oraz stylowy czarny kapelusz.

lumpeksowe stylizacje kurtka jeansowa
Lumpeksowe stylizacje – kurtka jeansowa / fot. Pinterest / Zalando.pl

I jak? Czy w końcu udało mi się Cię przekonać, że lumpeksowe stylizacje nie muszą być kiczowate i pozbawione gustu? Warto zaglądać do dobrych second handów i nie ma powodu się tego wstydzić! Podaruj ubraniom ich nowe, drugie życie!

Opublikowany w Moda

One reply on “Lumpeksowe stylizacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *