Manicure jesień-zima 2017: sprawdź gorące trendy

Modny manicure jesień-zima

Jaki manicure jest modny w nadchodzącym sezonie? W tym sezonie zdecydowanie odchodzimy od klasycznych czerwonych paznokci, a manicure na jesień i zimę to przede wszystkim odważne zestawienia, metaliczny blask i wzory. Na pokazach mody mogliśmy zobaczyć kila wyróżniających się trendów. Wśród nich zdecydowanie królują geometryczne desenie, np. paski i szachownice. Ciekawą opcją atrakcyjne szlaczki nawiązujące do wciąż modnych lat 80-tych. Na uwagę zasługują także marmurkowe paznokcie, które przykuwają uwagę, a przy tym nie są tak trudne do wykonania samodzielnie. Jeżeli lubicie błyszczeć, to z pewnością ucieszy was, że do łask wraca także brokat i wszelkiego typu połyskliwe naklejki. To zdecydowane i odważne propozycje, które wybieramy raczej na wieczór niż na co dzień, jednak z pewnością sprawdź się, gdy chcemy przyciągnąć uwagę. Modny manicure jesień-zima to także ciekawe kolory i ich połączenia – jakie? Czytajcie dalej!

Manicure jesień-zima: odważne kolory!

Wśród najmodniejszych kolorów przodują ciemne barwy. Stawiamy na czerń, granat, bordo i ciemna zieleń. Silną pozycję mają także fiolet i róż, jednak tylko w intensywnej palecie. Błyszczące, metaliczne lakiery wypierają matowe, modne w ostatnim czasie. Tym samym powraca również złoto i srebro, jednak już nie jest tak popularne jak rok wcześniej. Jeżeli nudzą was jednokolorowe paznokcie, to możecie połączyć różne odcienie kolorów. Najmodniejszy manicure jesień-zima na ten sezon to duet dwóch odcieni, np. czerń i złoto, beż i biel lub nude i bordo.

Jaki jeszcze manicure będzie modny?

Jeżeli zależy ci, by modny manicure prezentował się profesjonalnie w pracy to postaw na jeszcze inny silny trend. Na pokazach mody oprócz odważnych i soczystych lakierów mogliśmy także zobaczyć pastele! Królowały szarości, beże, nude i delikatne pomarańcze. Do łask wraca także french i “moon manicure”, które w odpowiedniej tonacji barw sprawdzi się doskonale nawet wtedy, gdy nie możemy pozwolić sobie na odważniejsze kolory na paznokciach.

Modny manicure jesień-zima 2017/2018 (kolaż redakcja, fot. pinterest: zigiztyle.stfi.re, bestartnails.com, keywestnails.com)
Modny manicure jesień-zima 2017/2018 (kolaż redakcja, fot. pinterest: zigiztyle.stfi.re, bestartnails.com, keywestnails.com)

Bez względu na to, czy jesteście miłośniczkami odważnych, kolorowych lub błyszczących paznokci, czy zależy wam na tym by manicure jesień-zima pasował do każdej stylizacji – wśród najnowszych trendów zdecydowanie możecie znaleźć coś dla siebie. Macie już swój typ?

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *