MARNI x Zalando: najpopularniejsze marki obuwnicze w awangardowej odsłonie

MARNI x Zalando

MARNI x Zalando to kolekcja powstała w reakcji na pytanie o to, co powstanie z miksu najpopularniejszych modeli butów i szczypty awangardy. Odpowiedź możemy poznać zaglądając na strony Zalando.pl, gdzie od kilku dni znajdziemy kolekcję zaprojektowaną we współpracy ze znaną z niekonwencjonalnych pomysłów marką MARNI.

MARNI x Zalando
(materiały PR)

MARNI x Zalando: od 27.11. kolekcję można zamówić online!

Najnowsza kolekcja powstała dzięki współpracy MARNI x Zalando nosząca nazwę  #StepIntoMARNI jest ciekawą interpretacją najpopularniejszych modeli obuwia. Okazuje się, że klienci tego ogromnego sklepu internetowego najchętniej wybierają buty marek Dr. Martens, Reebok, Timberland oraz Vans. A co, gdyby znane od lat formy podać w nowym, nieco odmienionym kształcie?

MARNI x Zalando
(materiały PR)

#StepIntoMARNI – znane marki w nowej odsłonie

Luksusowa włoska marka MARNI podjęła się zadania nadania nowego, zaskakującego charakteru znanym nam od lat modelom butów. Ostateczny efekt udało się osiągnąć dzięki licznym eksperymentom z kształtem, fakturami skóry i kolorystyką. Nie mogło zabraknąć legendarnych niemal frędzli. Do każdej z marek podchodzono bardzo indywidualnie próbując zachować jej charakter. Z jakim rezultatem? Oceńcie sami na stronie sklepu Zalando.pl, w którym kolekcję MARNI x Zalando można kupić już od kilku dni!

 

Opublikowany w Moda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *