kobiecy.pl

Modne kolory włosów na zimę

modne kolory włosów na zimę

kolaż Pinterest

Jaki jest modny kolor włosów na zimę? Sprawdzamy! Jeśli planujesz zmianę koloru, to zerknij na to zestawienie i wybierz coś dla siebie!

Modny kolor włosów na zimę

Jaki masz obecnie kolor włosów? Blond, rudy, czarny? Może czas na zmiany? Nowy rok to świetny okres na zmianę nie tylko życiową, ale także i w wyglądzie. Nowe ubrania, nowy wygląd, nowa ty! Jeśli więc twoim noworocznym postanowieniem jest zmiana fryzury, to koniecznie sprawdź, jaki jest modny kolor włosów na zimę. Wybraliśmy cztery najmodniejsze odcienie, które teraz będą prawdziwym urodowym hitem! Oto one!

Zobacz też: Domowa maseczka nawilżająca

Modny kolor włosów na zimę – znajdź swój odcień

Modny kolor blond w dwóch wersjach

Zimą niezmiennie modny pozostaje blond, ale tym razem na samym topie znalazł się świetlisty jasny blond mieszany z nieco ciemniejszymi pasemkami. Efekt ma dawać wrażenie jakby jaśniejsze pasemka świeciły swoim własnym blaskiem. Z drugiej zaś strony bardzo modny będzie też blond pomieszany z różem w formie pasemek albo po prostu różowy blond, który daje pastelowy, uroczy odcień.

Modny rudy kolor włosów

Zimą modne będą także nasycone odcienie koloru rudego. Wybieraj więc ogniste czerwienie pomieszane z kolorem bordowym, blondem i czernią. Rudy może występować jako jednolity kolor albo ożywiać fryzurę w formie pasemek. Rudy kolor sprawdzi się szczególnie u posiadaczek jasnej cery i zielonych oczu. Doskonale podkreśla barwę tęczówki oka.

Czerń zmieszana z fioletem

Modny kolor włosów na zimę to także czerń pomieszana z fioletowymi pasemkami. Taka koloryzacja daje naprawdę ciekawy efekt. Jeśli masz już czarne włosy, to może warto pomyśleć o fioletowych pasemkach lub fioletowym ombre. Ta ostatnia opcja to wybór dla odważniejszych. Dzięki temu twoja fryzura stanie się bardziej dynamiczna i nabierze zupełnie innego charakteru. Wypróbuj!

Trójwymiarowe brązy

Na koniec coś spokojniejszego, czyli trójwymiarowe brązy skłądające się z różnych odcieni. Możemy więc pomieszać ciemny brąz z jasnym oraz dodać delikatne blond pasemka lub rudości. Ma być niebanalnie, nowocześnie, ale i dosyć spokojnie. To wybór dla bardziej klasycznych kobiet, które chcą dodać sobie odrobiny ekstrawagancji.

Jaki jest twój ulubiony modny kolor włosów na zimę? Na który z nich się zdecydujesz?

Zobacz też:

Exit mobile version