Modne krótkie fryzury damskie: którą wybrać?

krótkie fryzury

Modne krótkie fryzury damskie? Sprawdźmy, które krótkie cięcia są najmodniejsze!

Krótkie fryzury damskie – zaszalej!

Masz krótkie włosy i planujesz zmienić swój look? Cóż, z krótkich włosów również da się wiele zrobić. W tym sezonie stawiamy przede wszystkim na odważne cięcia, zdecydowane, ale wciąż naturalnie wyglądające kolory oraz ciekawą i kreatywną asymetrię. Ma być odważnie, ale od czasu do czasu możesz też postawić na uroczą romantyczność. Jeśli więc nie wiesz, na jaką fryzurę się zdecydować, to koniecznie zerknij na kilka inspiracji, które znaleźliśmy specjalnie dla ciebie.

modne krótkie fryzury 2019
Kolaż, Instagram: jai.radhamadhav, shorthairexclusive

Modne krótkie fryzury damskie – undercut

W świecie krótkich fryzur damskich niezmiennie od paru sezonów królują bardzo krótkie fryzury z efektem tak zwanego undercut. Polega on na wygoleniu części włosów, zazwyczaj po jednej stronie głowy. Po drugiej zostawia się długą, asymetryczną grzywkę i robi się przedziałek na boku. Undercut można też zastosować po obu stronach i stworzyć w ten sposób ciekawy irokez. To świetny wybór jeśli posiadasz symetryczne rysy twarzy.

krótkie fryzury 2019
Kolaż, Instagram: heathersymmes, heatheraustrie

Modne krótkie fryzury damskie – romantyczne fale

Wolisz coś bardziej kobiecego? Co więc powiesz na romantyczne fale? Stworzysz je za pomocą cienkiej loków albo prostownicy. Świetne do tego będą także tradycyjne papiloty. Nie zapomnij też o nadaniu włosom objętości czesząc je na okrągłą szczotkę. Taka fryzura sprawdzi się na randkę, na co dzień lub na specjalne okazje. Pasuje niemal do każdego kształtu twarzy.

fryzury 2019 krótkie włosy
Kolaż, Instagram: jocelyn.mcclellan, styled_by_carolynn

Szalone kolory

Modne krótkie fryzury damskie zyskują na kreatywności także, jeśli nieco zaszalejemy z kolorystyką. W tym sezonie bardzo modne są szalone i niecodzienne kolory jak na przykład rainbow hair albo kolorowe ombre. Może powinnaś więc trochę zaszaleć i zrobić sobie różowe lub niebieskie włosy? Albo kolorowe pasemka? Na lato w sam raz!

A może warkoczyki?

Na koniec jeszcze mały tutorial, jak zrobić modne warkoczyki z krótkich włosów. To również bardzo trafiony wybór na ten sezon. Wyglądają świetnie:

Które modne krótkie fryzury damskie podobają ci się najbardziej? Każda z nich ma swój urok, ale wybór należy do ciebie! Mamy nadzieję, że udało nam się cię zainspirować.

Zobacz też:

2 replies on “Modne krótkie fryzury damskie: którą wybrać?

  1. Chciałabym, ale się boję. Tyle zapuszczania tych włosów było! Tylko, że te krótkie fryzury są naprawdę cudne! Myślicie, że długo trzeba je rano układać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *