Modne krótkie fryzury – TOP 5 [Nasz wybór]

modne krótkie fryzury

Jakie są modne krótkie fryzury na ten sezon? Krótkie fryzury cieszą się coraz większą popularnością i nie ustępują już miejsca długim włosom. Są dziewczęce, wygodne i szalenie modne. Fryzury z krótkich włosów dają również duże pole do popisu dla fryzjerów – wbrew pozorom dobre obcięcie krótkich włosów jest duże trudniejsze niż długich, a wszystkie niedoskonałości od razu rzucają się w oczy.

Modne krótkie fryzury

A co jest modne w tym sezonie? Przede wszystkim stawiamy na naturalność, dlatego rzadko zobaczymy kolory, które bardzo odbiegają od naszych naturalnych (jednak miłośniczki nieco bardziej szalonego stylu także znajdą coś dla siebie). Krótkie fryzury damskie powinny być też wygodne i łatwe w utrzymaniu – w końcu większość z nas nie ma czasu stać codziennie rano półgodziny, żeby próbować ułożyć włosy – czasem z różnym skutkiem. Krótkie włosy dają możliwość nie tylko bawić się kolorem, ale także strukturą, tak by twarz wyglądała nowocześnie, świeżo i młodo i takie właśnie są modne krótkie fryzury na ten sezon – zobaczcie nasze TOP 5!

Krótkie fryzury pełne objętości

Fryzury krótkie damskie pełne objętości są nowoczesne i bardzo kobiece, co pokazuje pierwsze wybrane przez nas strzyżenie.

View this post on Instagram

Adorable hair and outfit combo found on Pinterest.

A post shared by shorthairphotos (@shorthairphotos) on

Fryzury krótkie włosy falowane

Delikatne fale dodają nieco romantycznego looku, ale mogą też doskonale sprawdzić się w stylizacjach inspirowanych stylem vintage – wypróbujcie!

View this post on Instagram

Pretty curls pulled and pinned to one side.

A post shared by shorthairphotos (@shorthairphotos) on

Ponadczasowy bob

Modne krótkie fryzury to także nieprzemijająca klasyka – bob w różnych formach przeplata się każdego sezonu. Naszym zdaniem każdy wygląda doskonale. Niestety jeżeli jesteś posiadaczką okrągłej buzi, ta fryzura nie jest dla Ciebie – zamiast niej możesz zdecydować się na jedną, z tych które polecaliśmy TUTAJ.

Krótkie fryzury typu “pixie”

Fryzury damskie krótkie mogą być bardzo dziewczęce, co pokazuje supermodny “pixie cut”, po który sięgało wiele gwiazd w swojej karierze. Niezawodna metoda na odjęcie sobie kilku lat!

Modne krótkie fryzury w odważnych kolorach

Nie mogło też zabraknąć odważniejszej fryzury na krótkie włosy – tutaj pierwszą rolę gra farbowanie. Jeżeli szukasz czegoś oryginalnego i wyróżniającego się, ale nie możesz lub nie chcesz ścinać włosów – postaw na farbę. A jeżeli potrzebujesz tylko chwilowej odmiany – możesz sięgnąć po jednodniowy szampon lub spray koloryzujące. Bardzo popularne staje się także malowanie włosów za pomocą specjalnej kredy – nie bój się eksperymentów!

View this post on Instagram

Wow, I love these unexpected splashes of color!

A post shared by shorthairphotos (@shorthairphotos) on

Modne krótkie fryzury damskie na ten sezon są przede wszystkim uniwersalne, świeże i nowoczesne. Odejmują lat i dodają pewności siebie. Dodatkowo odsłaniają twarz, a przecież wiadomo, że Polki to najpiękniejsze dziewczyny na świecie 😉

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *