Najlepsze filmy świąteczne netflix – co obejrzeć?

filmy świąteczne netflix

Filmy świąteczne Netflix to doskonały sposób, by nastroić się do świąt. Gwarantują doskonałą zabawę i wprowadzenie w bożonarodzeniowy klimat. Na platformie znajdziesz mnóstwo ciekawych propozycji. Postanowiliśmy wybrać dla ciebie kilka fajnych tytułów, które warto zobaczyć!

Najlepsze filmy świąteczne Netflix

Jakie filmy warto obejrzeć przed świętami, aby stworzyć klimatyczną atmosferę? Oto kilka filmów, które skradły nasze serca!

Randki od święta

Randki od święta to bardzo klimatyczny i przyjemny film bez kiczowatych scen. Opowiada o dwojgu singli, którzy co roku przechodzą przez to samo, czyli rodzinne spotkania z pytaniami w stylu “kiedy ślub i dzieci”. Postanawiają więc zacząć umawiać się ze sobą na udawane randki podczas świąt. Czy jednak ich układ zostanie tylko fikcją?

Christmas made to order

Przyjemny film opowiadający o architekcie pracoholiku, który nagle dostaje telefon od rodziny. Okazuje się, że chcą go odwiedzić, a on zupełnie nie ma czasu na przygotowanie świąt. Zatrudnia więc profesjonalną świąteczną dekoratorkę. Z czasem dekoratorka zaskarbia sobie serca rodziny oraz architekta.

Kalendarz świąteczny

Wzruszający film świąteczny. Główna bohaterka dostaje od dziadka kalendarz adwentowy. Następnego dnia przeżywa szok, gdyż okazuje się, że kalendarz wpływa i zmienia jej życie. Zaskakujące zwroty akcji i wątki miłosne. Można się zauroczyć.

Święta, święta… i znów święta

Główny bohater nienawidzi świąt Bożego Narodzenia. Jednak po upadku z dachu popada w pętlę czasową. Zmuszony jest przeżywać święta codziennie i w dodatku codziennie się starzeje. Ta sytuacja zmusza go myślenia i zastanowienia się, co jest w życiu najważniejsze.

https://www.youtube.com/watch?v=zgSjiwdZSSM

Christmas Crossfire

Nieco inny film na święta będący czarną komedią. Mężyczna zamieszany w morderstwo spotyka na swojej drodze innych kryminalistów, z którymi się zaprzyjaźnia. Postanawiają stworzyć grupę przestępczą. Wszystko to ze świętami w tle.

Świąteczne filmy romantyczne Netflix

Większość filmów świątecznych zawiera w sobie wątki romantyczne, ale te propozycje to po prostu wyciskacze łez!

Świąteczny spadek

Ellen ma otrzymać spadek. Jednak, aby to się stało musi dostarczyć pewną przesyłkę do swojego rodzinnego miasta Snow Falls. Podróż przypomina jej o tym, co tak naprawdę jest ważne w życiu. Nie kariera czy pieniądze, ale bliskość innych.

Operation Christmas Drop

Asystentka kongresmenki zostaje wysłana na tropikalną wyspę, aby zamknąć tamtejszą jednostkę. Jednak odrywa, że ludzie tam pracujący wykonują kawał dobrej roboty. Przy okazji zakochuje się też w przystojnym i błyskotliwym dowódcy.

Świąteczny książę

Młoda dziennikarka zostaje wysłana zagranicę. Ma przygotować materiał o niepokornym księciu. Wygląda na to, że był to dla niej niczym prezent na pod choinkę, gdyż zakochuje się w nim z wzajemnością.

Filmy świąteczne dla dzieci Netflix

Mamy też kilka ciekawych tytułów dla najmłodszych. Te świąteczne bajki spodobają się twoim dzieciom!

Świąteczna kronika – 2 części

Dwie części przygód Mikołaja i świątecznego miasteczka. W obu częściach dzieci próbują uratować święta przed złymi ludźmi. Doskonale opowiedziane przygody dzielnych maluchów!

Klaus

Klaus to wyjątkowa animacja świąteczna dla dzieci i nie tylko. Początkujący listonosz zostaje wysłany do miasteczka, gdzie wszyscy są ze sobą skłóceni i nikt nie wysyła tam listów. Postanawia to zmienić. Poznaje samotnika Klausa, który produkuje zabawki.

Ekspres Polarny

Młody chłopiec nie wierzy w magię i święta. Pewnego dnia zostaje pasażerem pociągu udającego się do świętego Mikołaja. Czy ta podróż pomoże mu uwierzyć? Doskonała grafika!

https://www.youtube.com/watch?v=iEfVgIcYNG8

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *