Nowe zabawki Linkimals od Fisher-Price

Każdy z nas uwielbia spędzać czas w gronie przyjaciół. W ten sam sposób wesołe zwierzątka z linii Linkimals wspaniale pokazują o ile ciekawsza staje się zabawa w gronie innych. Do zgranej paczki interaktywnych przyjaciół dołączyły właśnie Panda i Koala.

Uwaga, uwaga, nadajemy bardzo ważny komunikat dla wszystkich ciekawskich maluchów! Do znanej i lubianej linii interaktywnych zabawek Linkimals od Fisher-Price dołączyły właśnie dwa nowe zwierzątka – Panda i Koala! Mięciutka Panda wprowadzi maluszka m.in. w świat powitań i dobrych manier, a Koala, wraz ze swym niezwykłym drzewkiem, pomoże w nauce liczenia i kształtów. Innowacyjna linia Linkimals liczy teraz siedmioro zwierzątek, które wchodzą ze sobą w interakcje, gdy tylko znajdą się blisko siebie. Zabawki potrafią razem rozmawiać, śpiewać i świecić na przeróżne kolory tworząc wesoły i zgrany chór. Każda z nich posiada inne funkcje, ale wszystkie czują się najlepiej gdy mogą razem zaśpiewać „Jak się masz, czy pobawić się chcesz?” oraz wiele innych piosenek.

Panda nauczy dobrych manier

Naukowcy dowiedli, że pandy zamieszkują naszą ziemię już od 8 milionów lat! To pewnie dlatego opanowały sztukę komunikowania się z innymi do perfekcji. Nowa Interaktywna Panda z linii Linkimals pragnie podzielić się z maluchem swoją wiedzą, ucząc go podstawowych zwrotów takich jak „Dzień dobry!”, „Proszę” czy „Dziękuję”. Oprócz tego pomoże dziecku nauczyć się pierwszych literek i cyferek, a to wszystko dzięki radosnym wypowiedziom i piosenkom, które uruchomią się po naciśnięciu jej brzuszka. Przy tak wesołym akompaniamencie, przyswojenie nowej wiedzy przyjdzie szkrabowi o wiele łatwiej, a do tego przyjemniej!

Koala ułatwi naukę liczb

Wszyscy dobrze wiemy, że koale uwielbiają wspinać się, a potem polegiwać na bambusowych drzewkach. Interaktywny Koala z linii Linkimals wykorzystuje swoje drzewko do czegoś znacznie przydatniejszego! Za pomocą kolorowych przycisków i kręciołka, Koala uczy kształtów i liczenia do 10. Oczywiście to nie wszystko co potrafi ten uroczy futrzany przyjaciel. Tak samo jak inni przyjaciele Linkimals, Koala wspaniale śpiewa i świeci się podczas zabawy. Zabawka posiada mięciutkie, szeleszczące uszko i obrotową kuleczkę do poruszania. Elementy te pomagają wzmacniać zręczność malucha. Podświetlany brzuszek pokazuje dziecku zasadę – przyczyna i skutek. Można ją łatwo przenosić dzięki umieszczonemu z tyłu uchwytowi.


W skład interaktywnej linii Linkimals wchodzą Panda, Koala, Jeż, Leniwiec, Lama, Łoś i Wydra. Wszystkie zabawki mają zdolność wzajemnej komunikacji, gdy znajdą się blisko siebie co sprawia, że jest jeszcze więcej frajdy! Cała rodzina jest idealną opcją na prezent dla dziecka od różnych członków rodziny. Radosne piosenki i zsynchronizowany pokaz światełek z pewnością ujmą swoim czarem niejednego malucha!


Źródło: Materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *