kobiecy.pl

Czerwony płaszcz: Stylizacje

czerwony płaszcz stylizacje

Czerwony płaszcz i stylizacje z jego udziałem jest jednym z najciekawszych sposobów na jesienny look. Z czym go łączyć? Jakie buty do czerwonego płaszcza nosić? Sprawdzamy!

Czerwony płaszcz: stylizacje

Płaszcz damski czerwony – zimowy czy jesienny, to świetna opcja, by ożywić stylizacje na te sezony. Zazwyczaj sięgamy po szare, czarne czy beżowe ubrania, które nie pozwalają nam się wyróżnić w tłumie. Płaszcz zimowy czerwony – pikowany, puchowy czy z futerkiem – jest świetną odmianą od takiej stonowanej garderoby. Jednocześnie płaszcz czerwony jest na tyle uniwersalny, że sprawdza się niezależnie od panujących trendów i na różne okazje. Jeżeli zastanawiasz się, jak dobrać dodatki i jak wykorzystać go w stylizacjach, zobacz nasze propozycje.

Czerwony płaszcz: jakie dodatki?

Czerwony płaszcz i dodatki do niego to temat do wielu modowych dyskusji. Naszym zdaniem możemy pójść w trzy ścieżki:

Z czym nosić czerwony płaszcz?

Czerwony płaszcz pikowany noś raczej z casualowymi dodatkami, np. sportowym obuwiem i plecakiem, ale już piękną, czerwoną skórę możesz połączyć w efektownej wieczorowej stylizacji. Płaszcz jesienny damski czerwony będzie efektownie wyglądał zarówno do codziennych, jak i bardziej oficjalnych zestawów, ale w ostatnich przypadku postaraj się o bardziej neutralne dodatki i akcesoria, które stonują nieco wizerunek. Poniżej wybrałyśmy kilka stylizacji, które wyjątkowo przypadły nam do gustu, a które możesz wykorzystać, jako inspirację do tworzenia własnych zestawów.

Z czym nosić płaszcz czerwony? Stylizacje (kolaż redakcja, fot. aysestyles.blogspot.com.tr, Mariana Flores, lolobu.com, stylingon.com)

Płaszcz czerwony to niekwestionowany must have, jeżeli zależy ci na wyrazistym i nietuzinkowym wyglądzie. Jest odważny, ale jednocześnie świetnie wpisuje się zarówno w najnowsze trendy, jak i pasuje do ponadczasowych, klasycznych ubrań i akcesoriów. Masz już swój typ, jak go wystylizować w tym sezonie?

Exit mobile version