kobiecy.pl

Jakie buty do pomarańczowej sukienki? Jakie dodatki?

jakie buty do pomarańczowej sukienki

Według modowych trendów jednym z najmodniejszych kolorów na ten sezon stał się kolor pomarańczowy, a konkretnie jego odcień zwany “flame”, czyli ognisty. Jest on bardzo wyrazisty i sprawia, że wyróżniamy się z tłumu. Jakie buty do pomarańczowej sukienki wyglądają najlepiej? Jakie dodatki? Sprawdź!

Pomarańczowy sukienka: jakie buty i dodatki?

W kolorze pomarańczowym świetnie wyglądają zarówno blondynki, jak i ciemnowłose kobiety. Z całą pewnością więc warto mieć w szafie kilka ubrań i dodatków w tym kolorze. Dzisiaj jednak zajmiemy się jednym z najpopularniejszych ubrań w tym kolorze, jakim jest pomarańczowa sukienka. Chcesz wiedzieć, z jakimi dodatkami ją zestawić? Jakie buty do pomarańczowej sukienki pasują najbardziej?Mamy kilka propozycji!

Czarne dodatki do pomarańczowej sukienki

Bardzo popularnym połączeniem, wybieranym przez wiele kobiet, jest zestawienie pomarańczowej sukienki i czarnych dodatków. Czerń sprawia, że stylizacja nadal pozostaje stonowana i elegancka. Jeśli więc nie chcesz za bardzo ryzykować z kolorami, to zdecyduj się właśnie na takie zestawienie. Gwarantowane, że poczujesz się komfortowo w tych dwóch kolorach.

Pomarańczowa sukienka i czerń / Zalando.pl

 

Pomarańczowa sukienka i beż

Jakie buty do pomarańczowej sukienki? Bardzo trafnym połączeniem jest zestawienie pomarańczowej sukienki z beżowymi dodatkami. Wtedy kolor pomarańczowy jest w samym centrum uwagi i staje się kolorem dominującym. Ponadto, jeśli do sukienki założysz beżowe czółenka, to twoje nogi optycznie się wydłużą.

Pomarańczowa sukienka – beż / Zalando.pl

 

Pomarańczowa sukienka i kobalt

A co powiesz na odważne połączenie w postaci pomarańczowej sukienki i kobaltowych dodatków? Taką kolorową stylizacją pozytywnie wyróżnisz się z tłumu i stworzysz naprawdę ciekawe zestawienie idealne na co dzień, jak i na specjalne okazje. Spróbuj! Nie bój bawić się kolorami. Intensywnie niebieskie buty do pomarańczowej sukienki to zawsze świetny pomsył!

Pomarańczowa sukienka – kobalt / Zalando.pl

Potrzebujesz więcej inspiracji? Poniżej mamy dla ciebie jeszcze kilka ciekawych stylizacji z pomarańczową sukienką w roli głównej. Sprawdź, jakie dodatki i buty do pomarańczowej sukienki w nich dobrano!

[krusze_embed_pin url=”https://pl.pinterest.com/pin/576108977315245306/” width=”medium”]
[krusze_embed_pin url=”https://pl.pinterest.com/pin/338895940680088202/” width=”medium”]
[krusze_embed_pin url=”https://pl.pinterest.com/pin/294352525632046921/” width=”medium”]
[krusze_embed_pin url=”https://pl.pinterest.com/pin/58828338859855790/” width=”medium”]

Czy pomarańczowa sukienka to ubranie idealne dla ciebie? Jeśli tak, to poniżej znajdziesz jeszcze więcej ciekawych modeli, które będą doskonałe na ten sezon. Znajdź swoją wymarzoną sukienkę!

Exit mobile version