Pomysł na sylwestra w domu: co robić?

pomysł na sylwestra w domu

Jaki jest twój pomysł na sylwestra w domu? W tym roku nigdzie nie wychodzisz? Nie musisz. W domu także można się świetnie bawić. Zaproś znajomych albo spędź ten wieczór z rodziną. Nie wiesz, co robić w trakcie domowej imprezy? Mamy dla ciebie kilka pomysłów!

Sylwester w domu dekoracje

Zacznij od przygotowania domu. Ten dzień jest wyjątkowy. Za kilka godzin zacznie się Nowy Rok. Wypadałoby więc to jakoś uczcić. Zainwestuj w balony. Nadmuchaj kilka i ozdób nimi pokój. Mogą leżeć na podłodze albo możesz je przyczepić do ściany lub żyrandola. Można je również przymocować do zasłonek. Oprócz tego przydadzą ci się także serpentyny i wstążki. Jeśli zapraszasz gości, możesz również ozdobić stół. W sklepach znajdziesz najróżniejsze dekoracje z datą czy różne brokatowe ozdoby. Gościom możesz wręczyć imprezowe czapki i piszczałki. Ozdobiony dom z pewnością umili zabawę.

Sylwester w domu jedzenie

Teraz pora na jedzenie. Najlepiej zainwestować w przekąski. Gościom o wiele łatwiej będzie brać z tak zwanego szwedzkiego stołu niż czekać i siedzieć sztywno przy stole. Możesz przygotować smaczne sałatki, pyszne koreczki albo tackę serów czy wędlin. Ciekawą opcją jest także hummus i krakersy. Smakuje doskonale! Oprócz tego na stole może pojawić się też ciasto. Postaw także miskę owoców i warzyw. Nie zapomnij o napojach. Obowiązkowo powinna pojawić się woda, którą możesz podać z cytryną. Do tego soki oraz oczywiście napoje alkoholowe, jeśli masz ochotę. W internecie można znaleźć dużo przepisów na smaczne drinki. Także te w wersji bezalkoholowej.

Ciekawy pomysł na sylwestra w domu

Co robić w trakcie imprezy oprócz rozmów i tańca? Jeśli jesteście w większej grupie warto zaproponować gry towarzyskie. Taką grę możesz wcześniej kupić albo zainstalować gry w telefonie. W “Sklepie” znajdziesz ich mnóstwo. To doskonała rozrywka na imprezy. Oprócz tego możecie też zagrać w śmieszne kalambury. Spokojniejszą opcją będzie także obejrzenie filmu. Nie zapomnij też o fajnej sesji zdjęciowej: przy stole, w trakcie tańca, ze śmiesznymi minami. Możecie również zorganizować różne ciekawe konkursy. Fajnym pomysłem jest także noworoczna wróżba. Do balonów powkładaj kilka karteczek z wróżbami. Każdy z gości wybierze po jednym balonie i tuż po północy przebije swój balon, aby poznać, co go czeka.

Pomysł na sylwestra z dziećmi

Spędzasz sylwestra z dziećmi? Zacznij więc od wystrojenia maluszka. Przygotuj dla niego lub dla niej odświętny strój, aby nauczyło się, że warto ten dzień spędzać nieco inaczej. Przygotuj również dla dziecka smaczne i kolorowe przekąski. Jeśli chodzi o rozrywkę fajnym pomysłem będą kalambury oraz różnego rodzaju konkursy z nagrodami. Możesz też zorganizować dziecięce karaoke albo nauczyć się z dzieckiem fajnego układu tanecznego. Dzieci kochają również przebrania. Sylwester może okazać się świetnym momentem na przebieranki. Nie zapomnij też o dziecięcym szampanie, aby uczcić z dzieckiem wybicie północy!

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *