Pomysły na tanie prezenty gwiazdkowe

tanie prezenty gwiazdkowe

Pomysły na tanie prezenty gwiazdkowe ratują nas, gdy zawartość portfela nie pozwala na rzucenie się w wir nieprzemyślanych zakupów. I choć najłatwiej byłoby pójść do sklepu i kupić najbliższym wszystko, o czym marzą, to prawda jest taka, że tanie prezenty bożonarodzeniowe wymagają od pomocników Świętego Mikołaja znacznie większego zaangażowania i inwencji. A przecież o to tak naprawdę chodzi – by poprzez prezent pod choinkę pokazać, że kogoś kochamy i jest dla nas ważny.

Pomysły na tanie prezenty gwiazdkowe? To nie takie trudne!

Tanie prezenty pod choinkę to jednak tylko jedna z opcji. Jeśli wiesz, że twoje dziecko, ukochany lub rodzice marzą o czymś, co przekracza twoje możliwości finansowe, poproś innych o pomoc. Zamiast kupować kilka drobiazgów, złóżcie się na jeden prezent pod choinkę.

Pomysły na tanie prezenty gwiazdkowe
Fotolia

Pomysły na tanie prezenty gwiazdkowe dla dzieci

Każde dziecko marzy o tym, by Święty Mikołaj zjawił się z ogromnym worem pełnym zabawek. Nie chcąc ich zawieźć koniecznie poszukaj pomysłów na tanie prezenty gwiazdkowe. W tej roli sprawdzą się puzzle, ciastolina czy książki. No i oczywiście uwielbiane przez maluchy słodycze. Choć na co dzień dbamy i zdrowe ząbki, w święta wiele zasad przestaje obowiązywać, a ta dotycząca słodyczy jest pierwszą. O tanie prezenty świąteczne warto też zadbać kupując przecenione ubrania i akcesoria. Każda mama wie, że tych nigdy za wiele w dziecięcej, zmaltretowanej bieganiem, skakaniem i dokazywaniem szafie.

Tanie prezenty bożonarodzeniowe dla niej

Mama, siostra czy przyjaciółka… Kobiet, które kochasz jest wiele, dlatego często decydujesz się na tanie (ale wymyślne i bardzo przemyślane) prezenty bożonarodzeniowe dla niej. Piękne etui na tablet, zabawna obudowa do telefonu czy minimalistyczna biżuteria. Naprawdę nie trzeba wiele, by pokazać, że o kimś cieplutko myślisz!

Pomysły na tanie prezenty gwiazdkowe
Fotolia

Pomysły na tanie prezenty świąteczne dla niego

Pomysły na tanie prezenty świąteczne dla niego? Kto nie ma z nimi problemu ręka do góry! Zapewne większość z was jednak nie może się na nic zdecydować. Pomysły na tanie prezenty gwiazdkowe dla mężczyzny powinny być przede wszystkim praktyczne. Większość panów lubi bowiem dostawać rzeczy, których potem może używać. Ciepłe rękawiczki, szalik, czy kubek termiczny? To prosty sposób na pokazanie, jak bardzo go kochasz!

Zobacz też inne pomysły na tanie prezenty gwiazdkowe! Co powiesz na prezent gwiazdkowy do 100 zł?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *