kobiecy.pl

Wakacje pod palmami – ponowne otwarcie Suntago już 18 czerwca 2020 r.

materiały prasowe

W związku z wprowadzeniem IV etapu odmrażania gospodarki, park wodny Suntago zostanie ponownie otwarty 18 czerwca br. Bilety do Suntago, już dziś można kupić na oficjalnej stronie internetowej www.parkofpoland.com. Bilety dostępne są w limitowanych ilościach.

Suntago, czyli największy zadaszony park wodny w Europie, to pierwszy etap projektu Park of Poland znajdującego się we Wręczy obok Mszczonowa. Park jest idealną alternatywą dla wakacji za granicą. Bez wyjeżdżania z Polski można spędzić wymarzony urlop w tropikalnym klimacie 32 stopni Celsjusza, w otoczeniu ponad 740 prawdziwych palm przywiezionych z różnych zakątków świata!

Czy wizyta w Santago jest bezpieczna?

8 maja 2020 r. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny oraz Narodowy Instytutu Zdrowia Publicznego zgodnie podkreśliły, że nie wykazano dotychczas przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 poprzez wodę basenową. Tezę podtrzymał prof. Włodzimierz Gut, specjalista w zakresie mikrobiologii i wirusologii, który stwierdził, że:

„Żadne zakażenie przez wodę basenową, szczególnie chlorowaną, nie zostało do tej pory potwierdzone. Wirus SARS-CoV-2 przenosi się wyłącznie w kontakcie bezpośrednim osoby zdrowej z osobą zarażoną. Wszystkie inne drogi przenoszenia są wyłącznie domniemaniami. Dlatego najważniejsze jest zachowanie odpowiedniego dystansu w kontakcie z innym człowiekiem i przestrzeganie zasad higieny”.

Troska o zdrowie Gości to priorytet dla Park of Poland. Dlatego park wprowadza szereg zabezpieczeń, które mają na celu zapewnienie w pełni bezpiecznego pobytu na terenie obiektu i będą sprzyjać relaksowaniu się w komfortowych warunkach:

*Ilości oraz dostępność leżaków na obiekcie nadal w trakcie potwierdzenia z Głównym Inspektorem Sanitarnym

Co nowego w Park of Poland?

Już w lipcu, dla Gości planujących dłuższy pobyt, otworzy się nowoczesne osiedle 92 domków Suntago Village z recepcją i mini delikatesami. Z bazy noclegowej do parku goście będą mogli możliwość dojechać uroczym shuttle busem.

W dalszym ciągu trwają także prace nad strefą zewnętrzną Suntago. Do czasu jej otwarcia wszystkie baseny zewnętrzne pozostaną zasłonięte ogrodzeniem. Docelowo w tej części poza leżakami do relaksu znajdzie się wielki wodny plac zabaw dla najmłodszych gości parku.

Wybrane atrakcje parku wodnego Suntago:

Ceny i dostępność atrakcji

Bilety do Suntago dostępne są już teraz na oficjalnej stronie www.parkofpoland.com.

W okresie wakacyjnym (29.06-31.08.2020 r.) przez cały tydzień obowiązywać będą ceny weekendowe.

Rezerwacji noclegu w Suntago Village (od 1 lipca 2020 r.) można dokonać już dziś za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej www.parkofpoland.com.

Nowe godziny otwarcia Suntago, w tym nowe godziny działania wybranych atrakcji takich jak zjeżdżalnie i basen z falą uległy zmianie. Szczegóły na oficjalnej stronie parku i kanałach społecznościowych.

Najnowsze wieści o Suntago są dostępne na Facebooku, Instagramie, TikToku. Informacje o Park of Poland są dostępne na Facebooku, Instagramie. Bilet można kupić na oficjalnej stronie www.parkofpoland.com.


Źródło: materiały prasowe

Exit mobile version