Prezent na 30 urodziny – garść inspiracji

Prezent na 30-stkę

30 urodziny to czas kiedy stajemy się jeszcze bardziej “dorośli’. Tak, tak, studia najczęściej już za nami i pojawiają się coraz poważniejsze plany! Dlatego jako prezent na 30 urodziny można kupić coś co po prostu pasuje do danej osoby lub co jest praktyczne albo podejść do tego bardziej humorystycznie.

Prezent na 30 urodziny dla faceta

“Okrągłe” urodziny zazwyczaj świętuje się bardziej hucznie, więc i prezent chce się kupić droższy lub bardziej wartościowy / osobisty.  Jeśli chcesz kupić prezent na 30 urodziny dla męża lub chłopaka to możesz to nawet podzielić na dwie części. Może to być np. wspólna kolacja lub coś ekstremalnego plus jakiś prezent, który będzie zarazem pamiątką tego dnia. Możesz pomyśleć o czymś naprawdę specjalnym. Na prezent możesz kupić coś o czym wiesz, że zawsze marzył, ale ciągle nie mógł sam tego kupić albo jakoś tak wychodziło. Jednym z przykładów może być np. rakieta do tenisa, gdy wiesz, że zawsze chciał zacząć grać! 30 lat to dobry czas, żeby zacząć uczyć się czegoś nowego o czym zawsze marzyliśmy (właściwie to każdy czas jest dobry, ale takie punkty czasowe są bardziej motywujące). Możesz też kupić po prostu coś związanego z jego obecnym hobby albo coś co wyraża Twoje uczucia do niego (np. popularny teraz słoik z karteczkami).

Innym pomysłem są śmieszne prezenty na 30 urodziny dla mężczyzny. Chodzi tutaj głównie o prezenty specjalnie przeznaczone właśnie na te urodziny. Czasem są nawet personalizowane, czyli widnieje na nich imię. Przykładowe pomysły to: portfel z wiekiem osoby i napisem w stylu “Doskonały od.. (rok urodzenia) i imieniem, personalizowana karafka / kufel  lub zestaw do wina z napisem. W sklepach internetowych znajdziemy również mnóstwo koszulek na tę okazję np. dobra dla graczy “Level 30 Complete” z wydrukiem pada albo z napisem “It took 30 years  to become this awesome and almost perfect” (tłum.: 30 lat zajęło stanie się tak świetnym i prawie idealnym). Możesz znaleźć też koszulki z rokiem urodzenia – te są bardziej “ponadczasowe”.

Zobacz: Prezent dla chłopaka na urodziny

Prezent na 30 urodziny dla przyjaciółki lub siostry

Tutaj możliwości jest także bardzo dużo! Jeśli jest to Twoja siostra lub bliska przyjaciółka to także postaraj się kupić coś wyjątkowego. Może to być coś materialnego lub jakaś wspólna aktywność. Może zawsze chciałyście iść razem do spa albo pojeździć na gokartach? Aby mieć jakąś pamiątkę możecie zrobić zdjęcia z tego wyjścia albo podaruj jej dodatkowo prezent kojarzący się z tą aktywnością, np. wyjście do spa – personalizowany ręcznik. A może dobrym pomysłem jest wspólna lub tylko jej, sesja zdjęciowa?

Prezent na 30 urodziny dla siostry lub przyjaciółki może być też wykonany samodzielnie przez Ciebie – może np. lubisz szyć lub robić coś z filcu? Taki prezent zawsze jest bardzo osobisty i na pewno to doceni! W sklepach nie brakuje też śmiesznych prezentów na 30 urodziny dla kobiet. Tak samo jak dla mężczyzn można znaleźć m.in. koszulki ze śmiesznymi napisami.

Zobacz też:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *