kobiecy.pl

Rampers – idealne ubranie na upały

Rampers jest potoczną nazwą pajacy przeznaczonych na lato. Zobacz, w jakie modele warto zainwestować.

Rampers – ratunek podczas upałów

Rampers to ubranko, które włożysz niemowlęciu w najgorętsze dni wakacji. Jest to potoczna nazwa letnich pajacy dla dzieci. Krótki rękaw i nogawki przypominające swoją długością szorty będą idealnym rozwiązaniem na upały. Najczęściej wyglądają znacznie lepiej niż bodziaki i mogą być traktowane jako samodzielne ubranie dla niemowlaka.

Najpiękniejsze rampersy

Wiele rampersów swoim wyglądem przypomina komplecik spodenek z bluzeczką. Jest to możliwe dzięki pozornemu odcięciu lub pionowemu przeszyciu odgradzającemu górę od dołu. Przy tym góra rampersa szyta jest na wzór bluzek lub t-shirtów, zaś dół – krótkich spodenek. Całość bywa naprawdę śliczna i niezwykle efektowana. Tym bardziej, że projektanci odzieży dziecięcej często sięgają po różne zwariowane inspiracje. Należą do nich chociażby motywy zwierzęce. Na próżno jednak szukać tu panterek obecnych w modzie damskiej. W cenie są raczej łaty pożyczone od krowy czy tygrysie cętki. Każdy malec wygląda w takim wdzianku niesamowicie słodko i zabawnie!

Jak kupować?

Kupując rampers, zwróć uwagę na to, czy uszyto go z naturalnych tkanin. Tylko one umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza i tym samym zapobiegają odparzeniom i potówkom tak częstym podczas upałów. Nie jest też obojętna jakość bawełny. Według niedawno przeprowadzonych badań zdarza się, że ubranka dziecięce zawierają szkodliwe dla zdrowia substancje. Dlatego warto kupować kolekcje znanych marek i wybierać rampersy w niezbyt intensywnych kolorach. Żywe odcienie są znacznie bardziej podejrzane pod kątem składu barwników. Nie zapomnijcie też o tym, że nowy rampers koniecznie trzeba uprać!

Rampers: a może sklep internetowy?

Rampers to ubranko, które kupisz zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w sklepie internetowym. Przy małym dziecku czas zaczyna mieć zupełnie inne znaczenie, dlatego wielu rodziców decyduje się na zakupy online. Mogą je zrobić w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. Tym bardziej, że coraz bardziej popularne stają się zakupy dokonane z użyciem telefonów komórkowych. Można je zrobić nawet podczas spaceru!

A w jaki sposób Wy najchętniej kupujecie ubrania dla niemowląt?

Exit mobile version