Różowa czekolada – nowy kulinarny hit!

różowa czekolada

Próbowałyście kiedyś różowej czekolady? Prace nad jej stworzeniem trwały 10 lat! Wreszcie jest…

Różowa czekolada – rubinowa przyjemność!

Lubisz czekoladę i możesz ją jeść garściami? Och, chyba każdy ma takie dni, kiedy czekolada staje się “poprawiaczem” humoru. Jeśli więc też jesteś miłośnikiem lub miłośniczką tej słodkiej przyjemności, to z pewnością zainteresuje cię wiadomość, że powstał nowy rodzaj czekolady zwany Ruby Chocolate. Różowa czekolada to zupełna nowość w kulinarnych trendach i obecnie jest jednym z najbardziej wyczekiwanych produktów na świecie!

Ruby Chocolate została stworzona przez szwajcarskich naukowców w laboratorium jednego z największych producentów czekolady na świecie – Ballet Callebaut. Prace nad stworzeniem tego przysmaku trwają już od 10 lat. Niestety obecnie tylko kilka osób miało przyjemność spróbować różowej czekolady. Szczęśliwcami byli testerzy z Wielkiej Brytanii, USA, Chin i Japonii.

Różowa czekolada – jak smakuje?

Różową czekoladę uzyskuje się ze ziaren specjalnej odmiany kakaowca, którą znaleźć można tylko w kilku miejscach na świecie – Wybrzeże Kości Słoniowej, Brazylia i Ekwador. Jest więc całkowicie naturalnym produktem. Według opinii testerów, który próbowali tego rarytasu, różowa czekolada posiada owocowy smak przypominający jagody i owoce leśne. Jest więc słodka i z lekkim, kwaśnym posmakiem. Testerzy zgodnie stwierdzili, że smak ten jest bardzo kuszący i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom czekolady.

https://www.instagram.com/p/BYqfcjJBulm/

Różowa czekolada – kiedy będzie dostępna?

Według zapowiedzi producentów Ruby Chocolate będzie dostępna już od następnego roku (2018) i prawdopodobnie zostanie wprowadzona na rynek na walentynki. Już teraz możemy sobie wyobrazić urocze, różowe czekoladki w kształcie serduszek. To będzie prawdziwie szaleństwo!

Masz ochotę na różową czekoladę? My nie możemy się już doczekać, kiedy będziesz można ją kupić! Ślinka cieknie na samą myśl. Pychota!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *