Soap brows: jak malować brwi zgodnie z tym trendem?

Soap brows

Soap brows – o co chodzi?

Soap brows to najnowszy sposób stylizowania brwi. O ile, to jakie są modne brwi pod kątem kształtu zmienia się dosyć szybko i często, o tyle sposobów na ich wystylizowanie nie było do tej pory zbyt wiele. Zazwyczaj musiałyśmy polegać na kredce, cieniu czy żelu do brwi. Jednak Anastasia Soare, założycielka amerykańskiej marki kosmetyków Anastasia Beverly Hills, przypomniała stary hollywoodzki sposób stylizacji brwi. Soap brows to, jak nazwa skazuje – stylizacja brwi za pomocą mydła. Ten sposób podbił internet, ponieważ jest tani i bardzo efektowny.

Jak malować brwi? #soapbrows

Modelowanie brwi za pomocą mydła jest naprawdę bardzo proste. Wystarczy nam do tego mydło w kostce oraz czysta szczoteczka do brwi. Aplikujemy mydło na brwi i zaczesujemy je lekko do góry. Dzięki temu brwi szybko nabierają objętości, a my uzyskujemy efekt lekko pierzastych brwi. Co ciekawe, w odpowiedzi na ten trend podstał nawet specjalny zestaw zawierający mydło i szczoteczkę – znajdziemy go w ofercie ekologicznej marki West Barn Co. Poniżej znalazłyśmy dla was również szybki tutorial, jak wymodelować brwi metodą #soapbrows.

Jak wam się podoba stylizowanie brwi za pomocą mydła? Naszym zdaniem to świetny sposób, by szybko i niedrogo osiągnąć świetny efekt!

Jak dopasować kształt brwi do twarzy?

Stylizacja brwi to jedno, ale niemniej ważne jest również dopasowanie ich kształtu do naszej twarzy. Przede wszystkim brwi nie powinny być zbyt cienkie – takie trendy były modne jeszcze kilkanaście lat temu, ale teraz kategorycznie ich nie polecamy. Brwi powinny wyglądać naturalnie i zaokrąglać się w lekki łuk – zwłaszcza jeśli nie mamy idealnie owalnej twarzy. Dzięki dobrze dobranemu kształtowi brwi możemy skorygować niedoskonałości w kształcie twarzy, np. łagodny łuk złagodzi pociągłe rysy twarzy. Jeżeli do tej pory zmagałaś się z niedoskonałym wyglądem brwi, regulację zostaw fachowcom. Na rynku mamy sporo możliwości, np. regulację woskiem czy pastą cukrową, a jedynie wyrastające włoski wyrywaj samodzielnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *