kobiecy.pl

Stylizacje wiosna 2020: zobacz, jak stworzyć supermodny look!

stylizacje wiosna 2020

materiały prasowe

Stylizacje wiosna 2020

Stylizacje wiosna 2020 będą barwne, wyraziste i bardzo świeże. Głównym motywem przewodnim warto uczynić jeden z silnych trendów tego roku, z których nam najbardziej do gustu przypadły:

To oczywiście tylko kilka z trendów, jakie niosą wiosenne stylizacje 2020, które zobaczymy na ulicach najmodniejszych miast oraz na wybiegach najważniejszych pokazów mody. Zobaczcie nasze propozycje na modne stylizacje wiosna 2020 i znajdźcie swój typ! Pierwszy zestaw, który proponujemy to połączenie dwóch wyraźnych tendencji w modzie: ożywczej zieleni i haftowanego denimu.

Stylizacje wiosna 2020: Zieleń i hafty (zdjęcie stylizacji Alice + Olivia, vogue.com /produkty: materiały partnera)

Stylizacje do pracy: wiosna 2020

Wiosenne stylizacje do pracy powinny być lekkie, nowoczesne i spójne z zajmowanym przez nas stanowiskiem. Modne stylizacje to w tym wypadku takie, które nie tylko wpisują się w najnowsze trendy, ale też doskonale współgrają z biurowym dress code’m. Naszym faworytem stał się outfit z dominacją koloru nude. To spokojna, bardzo harmonijna stylizacja, która doskonale sprawdzi się w pracy. W zależności od obowiązujących zasad, co do ubioru, możecie eksperymentować z bardziej lub mniej stonowanymi krojami.

Stylizacje wiosna 2020: stylizacje do pracy (zdjęcie stylizacji NN, outfitshunter.com /produkty: materiały partnera)

Stylizacje na imprezę: wiosna 2020

Stylizacje wiosna 2020 to doskonałe inspiracje na imprezy! Hafty, bieliźniane fasony, falbany, koronki – to wszystko świetnie sprawdzi się na imprezie! Możecie łączyć ze sobą ulubione trendy lub zdecydować się na jeden, wyrazisty akcent. Stylizacje wiosna 2020 dają ogromne możliwości, jednak warto pamiętać o umiarze nawet podczas imprezy w klubie.

Stylizacje wiosna 2020 na imprezę (zdjęcie stylizacji z pokazu Alexander McQueen RTW Spring 2017, wwd.com /produkty: materiały partnera)

Stylizacje wiosna 2020 to nowe, świeże spojrzenie na modę. Chociaż nie ma tutaj rewolucji, to zdecydowanie postawiono na świeżość i energię. Ma to swoje podłożę w niestabilnych politycznie czasach, kiedy to wiele grup społecznych postanowiło wziąć głos w ważnych dla siebie kwestiach. Projektanci mody również chcą mieć swój udział w tym, dając nam ciekawą i wyrazistą modę na wiosnę 2020.

Exit mobile version