Stylowe prezenty na Dzień Dziecka

prezenty na dzień dziecka

Dzień Dziecka to okazja, by sprawić córeczce czy synkowi radość fajnym prezentem. Co kupić? Zabawkę? Ubranko? A może coś zupełnie innego? Po zakupowe inspiracje ruszyliśmy do Centrum Handlowego Arkadia – jednego z najmodniejszych miejsc na mapie zakupowej stolicy.

Prezenty na Dzień Dziecka: Kreatywne zabawki

Nasze dzieci mają mnóstwo zabawek. Ich kolorowe pokoiki zazwyczaj przepełnione są licznymi samochodzikami, lalkami i wieloma innymi rzeczami. Jaki jest sekret wyboru zabawek, którymi dziecko bawi się przez wiele tygodni? Przede wszystkim powinny one pobudzać wyobraźnię dziecka i umożliwiać mu wiele form wykorzystania. Przykładem może być chociażby plastelina Play Doh, którą będą bawić się zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Modowe prezenty na Dzień Dziecka w dobrym stylu

Smyk, Reserved, Zara – to tylko kilka marek, w których bez problemu znajdziesz prezent dla młodej damy czy swojego małego eleganta. Dziewczynki przepadają za wykończonymi tiulem sukienkami księżniczek. Chłopców ucieszą ubrania z motywem ulubionego bohatera. Może to być zarówno t-shirt, fajna bluza jak i czapka z daszkiem.

Prezenty na Dzień Dziecka: Książeczki i puzzle

Interaktywne książeczki, które wciągną maluszka do zabawy to doskonały prezent dla większości dzieci. Co zajmuje? Naklejki, otwierane okienka i trójwymiarowe obrazki. Maluszki uwielbiają też szukać ukrytych przedmiotów lub postaci. Nie ma szans, by tego typu książeczka była nudna. Podobnie, jak puzzle – pod warunkiem, że liczba elementów zostanie dostosowana do wieku dziecka.

Dzień Dziecka spędzony z rodzicami

Czy można zrobić dziecku lepszy prezent niż wspólna zabawa w fajnym miejscu? Chyba nie… Każdy maluch będzie zachwycony, jeśli spędzisz z nim godzinę lub dwie grając w piłkę albo układając puzzle. To i wiele innych rzeczy możesz zrobić w Sali Zabaw Fikołki w Arkadii. Czteropoziomowa konstrukcja zapewnia dzieciom fantastyczną zabawę. Oprócz długich tuneli, zjeżdżalni i basenu z kulkami maluchy znajdą tu również… tor saneczkowy! 🙂 Niemowlaki mogą pobawić się w specjalnie wydzielonej strefie. Cała rodzina natomiast zje pyszny deser w jednej z pobliskich kawiarni lub restauracji.

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *